0422 324 84 94 - 0533 764 29 30
Sosyal Medya Hesaplarımız
705 kez görüntülendi
Tıkalı gider açma

Malatya Tıkanıklık Açma

Tıkalı gider Açma borularında kırmadan tıkanıklık açma hizmeti veren firmamızdan aynı zamanda kamera ile görüntü aldırabilirsiniz. Ev atık su gider tesisatları tıkandığında, su geri taşmaya başladığında aklınaza su tesisatçıları gelebilir. Fakat her su tesisat ustalarında tıkanıklık açan robot makineler bulunmayabilir. Yenilikçi makine parkuruna sahip kanal açma firmamız tıkalı boru açma işlerinizi garantili olarak yapmaktadır.

Tıkalı gider Açma

Beton veya zemin altından gider atık su giderlerinde zahmetsiz tıkalı boru açma hizmetinden sizde yararlanın. Tıkanık boru açma robotla etraf kirlenmeden pimaşın içi tertemiz yapılana kadar temizlenir. Hiçbir yeri kırmadan tıkalı boruları açma hizmeti veren firmamız Robot denilen teknoloji ile kamera sistemlerini birleştirerek su tesisat sektöründe hizmet vermektedir. Evinizin seramikleri kırılmadan yapılan bu işlem görüntüle sistemleri ile ilerde olauşacak problemleride ortaya çıkarmaktadır. Çok sevdiğiniz seramikleriniz kırılarak, evinizde maliyetli ve yorucu olan tadilat işlerine son veriyoruz.

KIRMADAN ROBOTLA TIKALI ATIK SU BORUSU AÇMA
TIKALI GİDER BORUSU AÇMA
TIKALI MUTFAK GİDERİ AÇMA
TIKALI LAVABO GİDERİ AÇMA
TIKALI ANA GİDER BORUSU AÇMA
TIKANMIŞ ATIK SU GİDERİ AÇMA
Lavabo tıkanıklığı Açma
Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Klozet Tıkanıklığı Açma
Banyo Gideri tıkanıklığı Açma
Süzgeç Tıkanıklığı Açma
Evye gider Tıkanıklığı Açma

Tıkalı gider Açma

Hepimizin tesisat ile ilgili yaşadığı sorunların büyük kısmı banyodandır.Bazen akan musluklar,bazen sebebini bilemediğimiz su sızıntıları ,bazende de küvet yada duş kabininde tıkanan giderler.Hepsi can sıkıcı ve yorucudur.Özellikle tıkanan banyo giderleri çok can sıkıcıdır.

Tıkanan duş gideri yada küvet giderini açmaya çalışmak kimi zaman işkenceye kadar varır.Hatta bazen tıkanan duş gideri (küvet gideri) suyu yeterince hızlı çekemediği için fazla suyunuz alt komşunuza bile rahatsızlık verir alt kata sızarak. Bazen neredeyse duş giderlerinde ki tıkanıklıklar yaşadığınız mekan da memleket meselesi haline dönüşür.Herkes tıkanan duş gideri yada tıkalı banyo gideriniz hakkında bir akıl verir, yada çözüm yolları önerir.Bazı istisnalar dışında bu çözümler pekte işe yaramaz.Üstelikte türlü kimyasallara bir sürü para ödeyip günlerce de kafa yorarsınız bu can sıkıcı meseleye.Oysa Erkan iş Tesisat tıkanan duş gideriniz yada banyo giderinizi yalnızca bir telefon ile çözüme ulaştırır.Üstelik evinizi kirletmeden,sizi yormadan ve evinizi kırmadan.Tıkanmış banyo giderinizi çözüme ulaştırmak bir telefon kadar kolay artık

Klozet Tıkanıklığı Açma ,Tıkanmış Klozet :

Klozet tıkandı, gider tıkandı ,ne yapacağımı bilemiyorum.Başıma gelebilecek en kötü felaket geldi diyorsanız hiç telaş etmeyin. Malatya erkan iş Tesisat ile artık bu problem kabusunuz olmasın.Klozet tıkanıklığı ,tıkalı bir gider sizi bu kadar korkutmasın.Gider tıkanıklığı , hele de bir klozette ise bir felakete eşdeğer olabilir zaman zaman.Daha doğru bir deyimle Malatya erkan iş Tesisattan önce böyle olabilirdi.Malatya erkan iş tesisat ile birlikte klozet tıkanıklığı kabusunuz olmaktan çıktı.Çok kısa bir sürede tıkanmış klozetiniz yada ,tıkalı giderinizi açıyoruz.Üstelikte kullandığımız teknoloji ve profesyonel ekibimizle evinizi kirletmeden,kırmadan,dökmeden ve en önemlisi de sizi yormadan makul bir fiyat ile kaliteli hizmeti ayağınıza getiriyoruz.Malatya erkan iş Tesisatın bu kaliteli hizmetine ulaşabilmek için tek yapmanız gereken klozet tıkanıklığı yada tıkanmış gideriniz için bizi aramak.

Banyolarda kimi zaman dikkatiz kullanım kimi zamanda size bağlı olmayan sebeplerden en çok tıkanan giderlerden biridir lavabo giderleri ve dolayısı ile lavabo tıkanıklığı.Lavabo tıkanıklığı ve tıkanmış bir lavabo ile ilgili en bilinen çözüm lavabonun dirseği ve borusu ulaşılabilir bir yerde ise dirseği sökerek temizlemek ve lavabo tıkanıklığını çözüme kavuşturmak.Ama bazen bağlantı ile alakalı, bazen de tesisat ile ilgili olarak bu yöntem tıkanmış lavabo üzerinde bir işe yaramaz.Tıkanmış lavabo ve tıkalı gider büyük bir kabusa dönüşür.Tıkalı lavabonuzu temizlemek ve açtırmak ise sizi kara kara düşündürür.Çünkü lavabo tıkanıklığını çözme sonucunda olabilecekler moralinizi bozar.Kırılan dökülen yerler,ek tadilatlar,yorgunluk….Tabi tüm bunları yaşamadan sadece kahvenizi yudumlayarak dakikalar için Malatya erkan iş tesisat ile tıkanmış lavabonuzu açtırarak çözüme kavuşturabilirsiniz.Üstelik kırmadan ,dökmeden ,lavabonuz ve eviniz size tertemiz teslim edilerek.Malatya erkan iş Tesisatın profesyonel ve titiz eki ile birlikte.

Tıkalı gider Açma

Tıkanan giderlerin en sık rastlananı mutfak giderlerindeki tıkanıklıklarıdır.Ev hanımlarının en çok canını sıkan ve yoran mutfak lavabosunun tıkanması meselesidir.Mutfak giderinin tıkanması ile ortaya çıkan ilk belirti kötü kokulardır.Genellikle tıkanan mutfak gideri ilk sinyalini böyle verir.Bu durumda tıkanan mutfak giderine yapılan yerinde müdahaleler yararlı olabilir.(Lavabo açıcı,çeşitli açıcı kimyasallar,pompa v.b) Fakat mutfak giderindeki kokular ve tıkanmalar sıklaşmışsa bu sizin sorunu yalnızca kısa vadede çözdüğünüzü gösterir.Yani bu mutfak giderini ileri bir zamanda başınızı ağrıtacak şekilde tıkanmasının belirtisi gibidir.Hele de tıkanan mutfak giderindeki bağlantıları sürekli eğilip bükülen borular ve ekler şeklindeyse sorun sandığınızdan büyük olabilir.Çünkü bu tip boru ve tesisatlar da köşeler de önce tortular birikir ve bu köşelerde zamanla kalın bir tabaka halini alır.

Eğer mutfak lavabonuzu birazda dikkatsiz kullanıyorsanız buradaki tortular deyim yerindeyse katılaşıp ,kayalaşır.Ve artık neredeyse tıkanan mutfak lavabonuz,mutfak gideriniz bir damla su bile geçirmez.Bu durumda yapılabilecek en akılcı çözüm profesyonel bir yardım almaktır.Malatya erkan iş Tesisat olarak mutfak,banyo,klozet v.b tüm gider tıkanıklıklarında evinizi kırmadan,dökmeden ve kirletmeden tıkanıklılarınızı açıyor,gider tıkanıklığı kabuslarına son veriyoruz.Profesyonel ve güvenilir ekibimizin titiz çalışmaları ile siz evinizin keyfini çıkarırken biz sorunlarınızı en çabuk şekilde çözüme kavuşturuyoruz.

Tuvalet Tıkanıklığı Açma ,Tıkanmış Tuvalet:

Evlerde yaşanan en büyük krizlerden biridir tıkanmış bir tuvalet yada gider.Çoğu zaman da krize dönüşmesinin çok haklı sebepleri vardır.Tıkanmış tuvalet,tıkalı bir tuvalet yada tıkalı bir giderin başınıza açacağı sıkıntılar azımsanmayacak kadar çoktur.Çoğu zamanda tıkanmış tuvalet yada gider yapılan yanlış bir müdahale daha da büyük bir sıkıntıya yol açar.

Örneğin Avcılarda tıkanan bir tuvalette ev sahibinin yaptığı yanlış müdahale tuvaletin taşması gibi korkunç bir durumla sonuçlanmış ve ekibimiz daireye ulaştığında bir kez daha tıkanmış tuvalet yada gidere yanlış bir müdahalenin nelere sebep olabileceğini gözleriyle görmüştür.Tıkanmış tuvalet yüzünden mahvolmuş eşyalar ve korkunç durumda bir ev.(Ev sahibinin ruh hali de cabası tabi ki)Oysa Malatya erkan iş tesisat ile eviniz kirlenmeden ve hiç yorulmadan çok kısa bir sürede tıkalı tuvaletiniz yada giderinizi açtırmak mümkün.Üstelikte son teknoloji ve profesyonel ustalar ile birlikte.Siz kahvenizi yudumlarken bir telefon ile profesyonel çözüm Malatya erkan iş tesisat ile ayağınıza gelsin.

Kanalizasyon borularında ki tıkamalar iki çeşittir. Ana boru tıkanıklığı ve konutunuzun içerisinde yaşanan tıkanmalardır. Bu iki tıkanıklığı birbirinden ayırt etmek çok kolaydır. Eğer yukarıdan tuvalet veya lavabo kullanıldığında sizin dairenizden herhangi bir kanalizasyon taşma yapıyorsa anlayın ki ana boruda bir tıkanma meydana gelmiştir. Lavabodan su döktüğünüzde su geri geliyor, gitmiyorsa kendi dairenizin hatlarında tıkanıklık var demektir. Şimdi bu iki tıkanıklığı birer konu başlığı altında detaylı inceleme yapalım.

a- Ana boru tıkanıklığı açma

Ana gider boruları dairenizden çıkan kanalizasyon borularının bağlandığı ve ordanda belediyenin kanalizasyonuna gittiği tesisattır. Ana hatlarda yaşanan sıkıntılar genelde giriş katlarda cereyan eder. Hattın tamamının veya bir kısmının tıkanması halinde kanalizasyon suları en alt kattaki dairenin en alt seviyedeki giderinden geri çıkmaya başlar. Üst katlar kullanım yaptıkça da su bodrum katta ki daireden çıkar. Bu yüzden bodrum katları satın alırken birkez daha düşünün. Yada daire alırken tesisatları çok iyi kontrol ettirin. Bazende kat aralarında ana boru tıkanmaları yaşanabilir. Bu tür tıkanmalarda dairenizden gelen boru ile ana boru arasında yer alan çatalda tıkanmaya sebep olur. Tıkanıklık açılmadığı takdirde atık sular bir üst kattan dışarı çıkmaya başlar.

b- Daire içerisinde yaşanan tıkanmalar

Herhangi bir bez veya katı cisim kaçırılmadığı sürece bu alanlarda tıkanmalar meydana gelmez. Tuvaletlere genelde kaçırılan yabancı cisimler haricinde tuvalet hatları genelde tıkanmaz. Çok yoğun kullanılan tuvalet kağıtları başlıca sebepler arasında yer alır. Mutfak giderlerinde yaşanan tıkanmaların %90 tesisatçıların hatasından kaynaklanmaktadır. Bu hatalara düşmemek için aşağıdaki kurallara uymak gerekir.

1- Mutfak atık su gider borularını yatayda uzun tutmamak gerekir. En fazla uzunluk 3 metre olmalıdır.

2- Yatayda döşenen borulara yeterli eğimin verilmesi gerekir.

3- 90 derece dirsek yerine dönüşlerde 45 derecelik dirsekler tercih edilmelidir. Bu hatayı genelde ustalar kolon dönerken yaparlar.

4- Lavabo boru hattı 5 metreden daha uzun mesafe çekilecekse hattın çapının 70 lik diye tabir edilen borudan çekilmesi daha iyi olacaktır.

Şehirleşme ve modern yaşam alanı olarak gelişen Malatya ilinde özellikle tesisat altyapı çalışmaları büyük bir hızla gelişiyor ve insanlarda memnuniyet etkisi yaratıyor. İleri teknoloji ürünü yöntemler ve kullanılan cihaz kalitesi ile birlikte, kanalizasyon çalışmaları bu bölgelerde memnuniyet yaratıyor. Daha önceki yıllarda tıkanıklık sorunu gerçekten çok büyük bir problem olarak karşımıza çıkmakta idi. şimdi ise bu alanda gelişmiş yöntemler insanlar için oldukça sağlıklı sonuçlar vermeye devam etmektedir. Pratik ve kolay bir sonuç ortaya koyan Malatya tıkanıklık açma ile birlikte, arızalar en kısa sürede bertaraf edilmektedir.

Malatya Tuvalet Açma

Sorunları hemen çözen uzman ekip ve bilinçli eleman katkısı gerçekten günden güne kazandığı deneyim ile birlikte size yardımcı olmaya devam ediyor. Bu alanda kullanılan teknoloji ve malzemeler yine çok büyük önem taşımaktadır. Özellikle dijital ve gelişmiş farklı teknolojiler ile birlikte Malatya tıkanıklık açma çalışmaları verimli bir şekilde devam ediyor. Sağlıklı ve güvenilir sonuçlar için sizin de iyi bir tesisatçıdan yardım almanız çok önemli. Proje ve çalışmaları ile beraber, şirketimiz her koşulda size yardıma hazır beklemektedir. Anında ve pratik çözüm üretme noktasında başarılı olan şirketimiz ihtiyaç duyduğunuz zaman size gereken yardımı sağlamaya devam etmektedir. Malatya tıkanıklık açma gibi hassas bir konuda çok ciddi çalışmalarımız devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti için çok yoğun bir şekilde çalışma ortaya koyan firmamız, yüksek performans ve avantajlarla birlikte bu konuda size yardımcı olmaya devam edecektir.

Kanalizasyon Açma

Kanalizasyon tesisatı insanların sağlığı için gerçekten çok önemli görevler üstleniyor. Bazı durumlarda çocuk bezi veya diğer katı maddelerin kanalizasyona atılması, belli bir tıkanıklık oluşmasına sebep olabilir. Bu, gerçekten evlerde istemeyeceğiniz bir durumdur. Özellikle ortaya çıkan koku ve taşmalar, yaşam mekânları için sağlık açısından bir tehdit ortaya koyabilir. Son yıllarda gelişmiş metot ve yöntemlerle karşımıza çıkan Malatya tıkanıklık açma size bu konuda kaliteli bir yardım hazırlamış durumda. Sağlıklı ve güvenilir mekânları korumak için burada tıkanıklık açma yöntemleri baştan sonra gözden geçiriliyor.

Gelişmiş teknoloji ile birlikte Malatya tıkanıklık açma hizmeti veren şirketimiz, özellikle bu bölgede yaşam kalitenizi en üst düzeye çıkarmak için yoğun mesai harcamaktadır. Uzman ekipler ve bilinçli personel bu iş için gerçekten biçilmiş bir kaftan gibidir. İhtiyaç duyduğunuz zaman tıkanık ulaşma konusunda size yardımcı olan tüm unsurlarımız gerçekten ihtiyaçlarını karşılamaya devam ediyor. Makul koşullarda kaliteli bir hizmet olarak karşınıza gelen Malatya tıkanıklık açma hizmetinde kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Böylelikle sizin için sağlıklı ve yaşanır mekânlar oluşturmak bizim görevimiz olmaya devam ediyor.

Pratik Ve Kullanışlı Bir Yöntem

Gerçekten Malatya tıkanıklık açma en pratik ve kullanışlı yöntemlerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Daha önceki dönemlerde kırmak dökmek ve inşaat çıkarmak, bu işin bir parçası halinde görülüyordu. Özellikle de tıkanıklık esnasında insanların başının çok büyük dertte olduğunu söylemek mümkün oluyordu. Şimdi ise gelişmiş teknoloji ile birlikte bu konuda çok önemli aşamalar geçilmiş durumda. Pratik ve hızlı yöntemler ile birlikte kullanışlı seçenekler size gerçekten bu konuda yardım sağlamaya devam etmektedir.

Uzman ekibin kaliteli cihazlarla belli de gerçekleştirmiş olduğu Malatya tıkanıklık açma hizmeti, gerçekten bu alanda olağanüstü bir teknolojiyi gözler önüne sermektedir. Hızlı ve güvenilir çalışma metodu ile birlikte bizim firmamız bu konuda gerçekten çok ayrıcalıklı bir yere sahiptir. Gelişmiş teknoloji ve tesisat kabiliyeti ile birlikte pek çok farklı hizmeti ayağınıza getiren güvenilir bir firmayız. Malatya tıkanıklık açma konusunda ortaya koyduğumuz yüksek kabiliyetli çalışma anlayışı, bu konudaki farkımızı ve ayrıcalığı mızı net bir şekilde ortaya koymak durumundadır.

Evinizde İnşaat İşi Olmasın

Kırma, dökme ve arıza arama gibi modası geçmiş yöntemler insanların gerçekten başını ağrıtan sonuçlar ortaya koyuyordu. Şimdi ise bu konuda gerçekten pratik yöntemler memnuniyet kazanmış durumda. Özellikle ev sahipleri için hızlı ve güvenilir yöntemler öncelikli tercih olarak dikkat çekiyor. Evinde inşaat işi istemeyen insanların Malatya tıkanıklık açma ile iletişime geçmesi elbette ki çok önemli bir sonuç olarak dikkat çekiyor. Pratik yöntemler ve gelişmiş metotlarla birlikte firmamız kanalizasyon çalışmalarını en verimli şekilde sonuçlandırır hale gelmiştir. Özellikle de müşteri memnuniyeti konusunda firmamız çok önemli ve esaslı çalışma anlayışı ile birlikte size hizmet vermeye devam etmektedir.

tıkanıklık açma

Malatya Banyo Açma

Mevcut tıkanıklık sorunlarının hemen açılması için profesyonel bir desteğin önemini ve kabiliyetini hemen anlayabilirsiniz. Makul fiyatlarla beraber bu konuda çözüm oluşturan şirketimiz, sizin için gerçekten oldukça olumlu ve cazip imkânlar hazırlamaya devam etmektedir. Malatya tıkanıklık açma çalışması için evinizde gerçekten pratik bir yöntem size gereken desteği verecektir. Aksi halde kırık dökük duvarlar ve evde çıkan inşaat gerçekten zahmetli bir sonuç ortaya koyabilir.

Pratik ve kullanışlı yöntemler ile birlikte Malatya tıkanıklık açma hizmeti sizin için en sağlıklı koşullarda kaliteli hizmeti göstermeye devam etmektedir. Bu konuda kendini geliştirmiş ve uzmanlığını daha ileri taşınmış olan ekipler kaliteli ve kalifiye hizmet konusunda size yardımcı olmaya devam edecek. Böylelikle Malatya tıkanıklık açma çalışmasının olumlu ve sağlıklı sonuçlarında daha net bir şekilde görmeniz mümkün olacaktır. Eğer evinizde kir ve toz gibi sorunlar istemiyorsanız, gelişmiş metotlarla birlikte bir uzman firmanın yardımını almalısınız. Böylelikle bu alandaki gelişen teknoloji sizin isteklerinizi karşılayacak ve yardım konusunda size destek sağlamaya devam edecektir. Son derece gelişmiş metotları kullanmaktan çekinmeyen uzman ekipler, bu bölgede sağlıklı kanalizasyon hizmeti vermeye devam etmektedir.

Malatya Tıkanıklık Açma Fiyatları

Kanalizasyon tıkanıklığı açma konusunda sizden uygun ücret talep eden firmalar var. Gelişmiş metot ve sağlıklı yöntemlerle birlikte sizin için hijyen kuralları adeta yeniden inşa ediliyor. Evinizin temiz ve sağlıklı olmasını istiyorsanız, kesinlikle uzman bir firmanın yardımını almak durumunda olmalısınız. Makul ve cazip fiyatlarla birlikte Malatya tıkanıklık açma hizmeti gerçekten sizin de aradığınız kaliteli ve kalifiye hizmeti göstermeye devam ediyor. Ülkenin her yerinde bu alanda gelişmiş teknoloji ön plana çıkmış durumda. Özellikle inşaat projeleri ile gündeme gelmeye devam eden Malatya şehrinde, kanalizasyon ve altyapı çalışmaları büyük bir hız kazanmış durumda. İnsanlar üzerinde memnuniyet etkisini çok iyi şartlarda bırakmış olan güvenilir bir firma, sağlıklı ve güvenilir hizmet konusunda çok önemli aşamalar kaydetmeye devam ediyor.

TIKANAN GİDER BORUSU

Makul ve ayrıcalıklı fiyatlarla birlikte karşınıza çıkan Malatya tıkanıklık açma hizmeti buradaki kaliteli çalışmanın ve yüksek performansın bir karşılığı olarak dikkat çekmektedir. Uzman ekipler özellikle tespit konusunda çok bilinçli bir çalışma yapmak durumundadır. Arıza tespiti ve arıza giderme konusundaki çalışmalarla birlikte, tertemiz bir yaşam mekânı sizin için kaldığı yerden devam eden bir proje gibi karşınıza çıkacaktır. Böylelikle yaşadığınız ortamda sağlıklı ve güvenilir şartlar size eşlik etmeye devam edecektir. Malatya tıkanıklık açma için gerçekten sizden makul fiyatlar talep edilmektedir. Uzman bir firmanın kalifiye çalışma anlayışı ve modern hizmet gelişimi size her konuda yardımcı olmaya devam edecektir. Gelişmiş teknoloji kabiliyeti ile birlikte uzman bir tesisatçı evinizin her türlü ihtiyacını karşılamaya devam ediyor. Bu gibi ihtiyaçlarınızda mutlaka bizimle iletişim kurmayı denemelisiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Tesisat Sorunlarınız İçin Arayınız