0422 324 84 94 - 0533 764 29 30
Sosyal Medya Hesaplarımız
2 kez görüntülendi
Malatya Tesisat

MALATYA TESİSAT

Malatya’da su tesisat ustası mı arıyorsunuz? Tüm semtlere su tesisat tamiri, bakımı, sıhhi tesisat konusunda tecrübemizle yanınızdayız. Malatya Genel su tesisat arızaları, tamiri, bakımı ve komple tesisat hizmet malatya kanalizasyon, malatya su kaçağı tespit, malatya petek temizleme malatya tesisat telefon numarası , malatya sucu, malatya su tesisatçıları, malatya sıhhi tesisat, erkan iş tesisat, musluk, batarya, vana, klozet, batarya, kırık musluk tamiri, sifon değişimi, musluk kırıldı, kırılan musluk tamiri.

Malatya Kanalizasyon Arıza

Malatya Kanalizasyon Arıza hakkında deneyimli güvenilir firmalar ve tesisat ustaları bu bölüme eklenecektir. Kanalizasyon açma, tıkanıklık giderme, noktasal su kaçak tespiti, görüntüleme sistemleri, termal kamera ile su kaçak bulma gibi yöntemleri kullanan profesyonel tesisat firmaları ve ustaları bu alanda bilgi ve tecrübeleri paylaşarak iletişim adreslerini yayınlayabilirler.

Erkan İş Tesisat 1955′ dan buyana su tesisat alanında hizmet vermektedir .

İletişim Bilgileri

İletişim Adresi

Kavaklı bağ. mah. göktuğ sok 17/c Battalgazi/MALATYA

7/24 Hizmet Hattı

+0 (533) 764 29 30

Email Adresi

servismalatyatesisat@gmail.com

 

Malatya Kanalizasyon Arıza

Güvenilir Tesisatçı malatya0533 764 29 30

 

Malatya Kanalizasyon Açma Arıza Tıkanıklık Temizleme Firması

Malatya ve çevresi uzun yıllara dayanan iş deneyimi uzman personeli son teknoloji ürünü makina ve araç gereç parkı ile her türlü tıkanıklık açma işlerinde uzman firmamız başta kanalizasyon foseptik kuyusu pis su gideri kanal açma lavabo tuvalet klozet banyo pimaş boru tıkanıklığı açma işlerinde 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

MALATYA TESİSAT 2

 Tıkalı Tuvalet Açma

MALATYA ve çevresinde ikamet ediyor daire ev villa apartman işyeri ofis gibi mekanlarınızın kanalizasyon borularında su gider kanallarında lavabo tuvalet klozet mutfak pis su giderlerinde bir tıkanıklık meydana gelmesi durumunda  İzmir ve çevresinin en uzman tıkanıklık açma ustalarından oluşan ekibimiz arayabilirsiniz.

Malatya içerisindeki müşterilerimize verdiğimiz tıkanıklık açma fiyatları alanında müşteri memnuniyeti odaklı fiyat ve ücret politikası izleyen şirketimiz son teknoloji araçları sayesinde kırmadan dökmeden tıkanıklık yapan noktayı bulup arızayı gidermesinden dolayı müşteriler kırılan ve dökülen yerlerin tekrar fayans vs onarım temizlik işleri ile uğraşmadan sorunlarına çözüm bulmaktadırlar.

Malatya kanalizasyon tıkanıklığı açma firması arıza tıkanıklık temizleme foseptik kuyusu çukur bağlantısı lavabo tuvalet wc banyo klozet tıkanıklığı açma temizleme tamir servisi şirketi fiyatlar telefon numarası iletişim.

 

Malatya ve çevresinde verdiği kanalizasyon logar açma temizleme tıkanıklık açma hizmetlerinde ” müşteri memnuniyeti en ucuz fiyat kaliteli işçilik ” sloganı ile hizmet veren firmamız müşteri portföyünü her geçen gün zenginletmektedir.

Malatya merkez ve çevresinde tıkanıklık açma logar kanalizasyon açma temizleme işlerinde yapmış olduğumuz işlerin fotoğraflarını ve resimlerini görmek için tıklayınız. maski kanalizasyon arıza, Malatya kanalizasyon arıza telefonu, Malatya kanal açma, Malatya büyük şehir kanalizasyon arıza

Malatya Tuvalet Tıkanıklığı Açma

 Malatya içi bina apartman konut villa ofis iş merkezi kanalizasyon tuvalet foseptik wc klozet banyo pis su giderleri tıkanıklık açma işlerinde çekilmiş olan video ve filmleri izlemek için tıklayınız.

Şohben Montajı – Klozet Montajı – Musluk Tamiri – Rezervuar Tamiri Uygun Fiyat.

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi7/24 Hizmet
  • Salı7/24 Hizmet
  • Çarşamba7/24 Hizmet
  • Perşembe7/24 Hizmet
  • Cuma7/24 Hizmet
  • Cumartesi7/24 Hizmet
  • Pazar7/24 Hizmet

Kırmadan Dökmeden Robotlu Tıkanıklık Açma Servisi – Klozet lavabo Mutfak AçmaMalatya Su Kaçak Tespiti. Malatya Su Tesisat Ustası. Malatya Tıkanıklık AçmaMalatya Kalorifer Tesisatçı. Malatya Su Tesisatçısı. Malatya Doğalgaz Tesisatçı.

Malatya Su Tesisatı

Malatya Genel su tesisat arızaları, tamiri, bakımı ve komple tesisat hizmet

Malatya Kalorifer Tesisatı

Malatya Kalorifer tesisat, yenileme ve bakımı. Radyatör temizliği ve montajı

Malatya Doğalgaz Tesisatı

Malatya Doğalgaz tesisat yapımı, proje, montaj, Kombi ve panel satışı

Malatya Su Kaçakları

Malatya Daire tesisatlarında, su kaçakları tespit ve onarımı.

Malatya Rezervuar Montajı

Malatya Rezervuar (iç takım) değişimi ve satışı

Malatya Batarya Montajı

Malatya Batarya, musluk satışı ve montajı.

Malatya Tıkanıklık Açma

Malatya Lavabo, banyo ve klozet tıkanıklıkları açımı

Malatya Duşakabin Montajı

Malatya Duş teknesi, duşakabin, küvet Montajı ve tamiratı

SU TESISATÇISI OLARAK MALATYA ’NIN HER SEMTINE SERVIS YAPMAKTAYIZ.
SU TESISATÇISINA IHTIYACINIZ VARSA BIZ EN DOĞRU SEÇIMLERDEN BIRIYIZ.
EKIP VE EKIPMAN KONUSUNDA SON DERECE YETERLI, DEĞERLI MÜŞTERILERININ ISTEKLERINI BILEN HEMEN ADAPTE OLAN, EMPATI YAPABILEN ŞIRKET RUHUMUZUN AMACI SIZLERIN PROBLEMLERINE HIZLI VE “AFERIN” HAK EDEN ÇÖZÜMLER ÜRETMEKTIR.
REZARVUAR IÇ TAKIMI DEĞIŞIMI, GÖMME REZARVUAR MONTAJI,
ANKASTRE ÜRÜNLER, ASMA VE AYAKLI BANYO DOLAPLARI.
SIHHI TESISAT VE ATIK SU BORULAMASI.
HER MARKA ARMATÜR VE VITRIFIYE MONTAJI.
UZMAN SU TESISATÇISI EKIPLERIMIZLE HIZMETINIZDEYIZ..

Malatya tesisat

ERKAN İŞ TESİSAT

Aslında sık sık yaşadığımız conta sorunları bir sıhhi tesisat problemidir. Ya da klozet musluklarının çalışmaması, giderlerin tıkanması, tesisat borularındaki sızıntılar, evyelerden gelen pis koku, günlük hayatımızda sık sık yaşadığımız irili ufaklı sıhhi tesisat sorunlarındandır.

Sıhhi tesisat nedir sorusuna cevap verirken, dairelerimiz içerisindeki temiz su ve pis su tesisatlarına birkaç soru ile farklı bir açıdan bakalım.

Sıhhi tesisat kurulumunda suyun özellikleri ne olmalıdır?

Sıhhi tesisat kurulumu sırasında alınacak suyun kaynağında aranacak özellikler; suyun sıcaklığının 7 ila 12 derece arasında olması, suyun renksiz ve berrak olması, suyun kokusu ve sertlik derecesinin standartlar içerisinde yer alması, zararlı mikroorganizma ve bakterilerin bulunmaması olarak listelenebilir.

 

Sıhhi tesisat boruları döşenirken dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir?

Sıhhi tesisat boruları döşenirken erişilebilirlik ön plandadır çünkü zamanla kullanıma bağlı olarak arızalarla karşılaşılması durumunda onarılması ve değiştirilmesi için borulara kolayca erişmek önemlidir. Borular döşenirken, özellikle açıkta bulunan boruların işlevini yerine getirmesinin yanında sistemin görselliği de önem taşır. Kullanılan boruların donmasını önlemek için boruların izole edilmesi aranan diğer hususlardandır.

Su hızının yüksek olması ya da aniden açılıp kapanması tesisatta basınç dengesizliği yaparak diğer tesisat elemanlarına zorlama veya gürültü çıkararak rahatsızlık yaratabilir. Suda bulunan havanın kolaylıkla dışarı atılabilmesi için eğim sayaçtan yukarı doğru olmalıdır.

Açıkta duran boruları duvara sabitlemek için askılar ve kelepçeler kullanılır. Bu askı ve kelepçeler borulara uygun boyutlarda ve uygun malzemeden yapılmış olmalıdır. Zamanla boruların zarar görmemesi için borular macun veya köpük gibi yumuşak malzemelerle doldurulmalıdır.

 

İnsan sağlığı açısından sıhhi tesisat nedir?

Tesisat sistemi kurulurken pis suyun atılma şekli oldukça önem arz eder. İnsan sağlığına zararlı olan bu suların şehir kanalizasyonuna, şehir kanalizasyonlarının bulunmadığı yerlerde ise süzme veya çökertme çukurlarına atılması gerekir. Pis suların kokusunun ve gazının sağlıklı bir biçimde dışarıya taşınmasına, boruların böceklerle temas etmemesine, sızdırmaz olmasına, çabuk kırılmayan ve dayanaklı olmasına dikkat edilmelidir.

Yukarıda kısaca detaylandırılan kriterlerden bir tanesinin bile ihmal edilmesi, çok ciddi sağlık problemlerine yol açabilir.

Sıhhi tesisatın uzun ömürlü olması için yapmamız gerekenler nelerdir?

 

Malatya Erkan iş Tesisat Öncelikle sistemin kurulumu aşamasında gereken özen ve önemin gösterilmemesi, ileride birçok tesisat problemini beraberinde getirmektedir. Standartlara uygun parçalar kullanılsa bile döşeme esnasındaki hatalar kalıcı problemlere yol açabilir.

Öte yandan birçok tesisat tamirat esnasında ciddi biçimde hasar almaktadır. Tamirat işlerinin uzman kadrolar tarafından yapılması sıhhi tesisat sisteminin ömrünü uzatan başlıca etkenlerdendir.

Bununla birlikte giderlere yabancı maddelerin atılması, bilinçsiz kimyasal kullanımı, tesisatın sonradan değiştirilmesi gibi kullanım hataları sıhhi tesisat sistemlerine en çok zarar veren etmenlerdendir.

Şunu hatırlatmakta fayda görüyoruz. Sıhhi tesisat  problemleri kesin zaman sağlığınızı doğrudan yönlendirmeli. Problemlerin çözümünde profesyonel bir ekip tercih edilebilir, bu konuda sorun değil, sorunların kesin olarak giderilmesinde sizlere zaman kazandırır.

Malatya Erkan iş Tesisat Daireleri sırayla sıhhi tesisatlarda sızıntı, tıkanma ve kırılma gibi acil durum tamirat orada durumlarla ilgili yerlerde, güvencesindeki paketi, boyut profesyonel bir tesisatçı göndererek servisi hızlı ve garantili bir şekilde çözer.

Üstelik paketi, çilingir hizmetinden güvenlik hizmetine, cam kırılmasından elektrik arızalarına kadar geniş bir yelpazede sizleri güvence alı

Malatya Su Tesisatçıları

Malatya Su Tesisatçıları Sucu Numaraları, Lavabo su akıtıyor, tuvalet su kaçırıyor, sifon bozuldu, kalorifer ısıtılıyor, petekler temizleniyor, radyatörler ısıtılıyor, tuvalet mi tıkandı? tesisatta su kaçağı mı var? Su sızıntısı mı var? Telaş etmeyin. Bu tarz problemlerde sıhhi tesisat konusunda uzman, tecrübeli ve profesyonel su tesisatında ekibimizle birlikte kısa sürede su tesisatı kullanarak ve kırmadan dökmeden çözmekteyiz. Profesyonel su tesisatçısı olarak sizlere en kaliteli hizmet sunmak ve sizlerin yapılması işten memnun olmanızı istiyor,  Malatya Tesisat  olarak bizlerin birinci sıradadir. Mobil servislerimiz anında gelip sorunu halletsin. Malatya sucu araçları  irtibat.

malatya tesisat

SU TESİSATINIZDA SORUN MU VAR?
Malatya Tesisat Profesyonel Çalışanları İle 7 GÜN / 24 SAAT Hizmetinizde! MALATYA TESİSAT 0 422 324 84 94 »0533 764 29 30

Su kaçağı

 

Malatya Sucu Numaraları

Malatya’da hizmet veren firmamız,  sıhhi tesisat  konusundaki yenilikleri ve teknolojiyi sürekli takip içindedir. Su kaçağı bulma cihazı, tuvalet, banyo, lavabo ve temizleme tıkanıklıklarında kullanılan tıkanıklık açma robotları ve kanal içi görüntüleme sistemleri ile donattığımız ekibimiz  sıhhi tesisat sahasında  en kaliteli ve en iyi şekilde yapılmış hale getirilmiştir. Profesyonel su tesisatçısı  ve uygun fiyata verebiliyor, sıhhi tesisat konusunda yapılan yenilikleri takip etmek ile oluyor. Bizlerde bu yenilikleri takip ediyor, sizlere en kaliteli hizmet ediyor oluyoruz. Cihazlar ile su kaçağı tespiti ile tesisatınızdaki su sızıntısı etrafa zarar vermeden bularak onarımını yapabilmekteyiz.

 

Malatya Su Tamircisi

Malatya  su  Tamircisi,  bölge geneli  su tesisatçısı  hizmetlerinin hizmetine göre hizmet hizmeti veren ilk tesisci firmalar arasında gelir, tüm çalışmalarımız  Malatya’nın  tüm semtlerine servis aracımız vardır, Gprs araç takiplerimiz sizde bulabilirsin … boy ulaştırırız.

Tıkanıklığı açma

Pimaş tıkanıklığı, kanal tıkanıklığı, sorun giderici gibi sorunlarda KANAL İÇİ GÖRÜNTÜLEME CİHAZLARI VE ALICI TIKANIKLIĞI AÇMA ROBOTLARI ile sizlere kesin ve yerinde sunmaktayız. Malatya Erkan iş Tesisat  Malatya su tesisatçısı  hususunda kaliteli personel firmamız var,  sıhhi tesisat servislerimiz ile hizmet ayağınıza getiriyoruz. Teknolojiye ve uzman kişiselleştirin güvenin. Tuvaletten su gitmiyor, lavaboda su birikiyor, radyatör damlatıyor, kaloriferim tam ısıtmıyor, kalorifer peteğimin alt kısmı ısınmıyor, banyodaki giderlerden su geliyor gibi sorunlarınızda tek yapılması gereken bizleri aramaktır. MALATYA su tesisatı servislerimiz ile sizlere en kısa sürede ulaşıp problemi kalıcı olarak çözüyoruz. Mobil servislerimiz anında gelip sorunu halletsin.

 

malatya tesisat tıkanıklık açma
Malatya Su Tesisatçıları
Malatya Su Tesisatı İle Alakalı Tüm Sorunlarınız Teknik Destek Telefon Numaralarımız : 0422 324 84 94

 

 

KANAL İÇİ GÖRÜNTÜLEME CİHAZLARI, KANAL VE GİDER TIKANIKLIĞI AÇMA ROBOTU, SU KAÇAĞI TESPİT DEDEKTÖRÜ  ile birlikte evinizde işyerlerinizde hasara yer vermeden kullanımı hakkında bir fikir. Günümüz teknolojisinden pazarlarımızla ilgili ücretlerimizde .Gelişen teknolojisi ile ilgili sistemlerde bağlantı kurma sistemleri ile ilgili tesisla ilgili sorunlara gider, kısa sürede çözülebilmektedir. kullanım husunda, gerekli eğitimler almamış sıhhi tesisat ustaları yapılan işlemlerde tam verim alamamaktadırlar.

Artık eski usul tesisatçılığın yeri. Çekiç ve pense ile yapılan yerde sona ermiş, yerini DEDEKTÖR İLE SU TESPİTİ, TİKANIKLIK AÇMA ROBOTLARI, KAMERALI KANAL İÇİ GÖRÜNTÜLEME CİHAZLARI ELEKTRO AKUSTİK SU TESPİTİ CİHAZLARI  gibi teknoloji harikası ile yapılandırarak yapıldı . Sıhhi tesisat ile ilgili sorunlarda profesyonel bir hizmet almak için profesyonel su tesisatçılığı konusunda yardım almak en doğru karardır. Profesyonel su tesisatı ve sıhhi tesisat ustalarını alanda barındıran firmamız, sizlere en kaliteli hizmet sunmanın mutluluğu ve gururu içerisindedir.

Petek temizliği

Malatya Erkan iş Tesisat açma, kanal ve kanalizasyon açma, tuvalet, banyo, mutfak gideri tıkanıklığı açma, petek temizliği, su kaçağı tespiti, su sızıntısı tespiti gibi odasında sizinde profesyonel bir hizmetçi tarafından hemen firmasını kullanarak gidebilirsiniz. Konusunda uzman ve tecrübeli, zaman zaman eğitimleri veya tutulmuş, kullandığı su arıtma cihazları, su kaçağı bulma dedektörü tıkanıklık açma robotları vb. hem de kısa sürede tamamlanan işlerle mağduriyetinizi kısa devre gideriyoruz. Hemen hızlı, hızlı bir şekilde adresinize profesyonel su tesisatçısı servisimizi yollayalım.

MALATYA TESİSAT

Malatya Tesisat

Malatya Su Tesisatçıları

Malatya Su Tesisatı İle Alakalı Tüm Sorunlarınız Teknik Destek Telefon Numaralarımız: 0422 324 84 94

Malatya su tesisatçısı, Malatya’nın Tüm ilçelerinde Malatya Tesisat olarak gezici servislerimizle hizmetinizdeyiz. Mobil servislerimiz bölge görev dağılımları burada bir Su Tesisatçısı isteğinde bir telefon açmanız yeterli olacaktır. Merkezimize bıraktırarak servis çağrısı hemen büyüklüğü en yakın bölge de bulunan mobil ekiplerimize bildiriliyor, en hızlı bir şekilde sorun giderme sorunu ortadan kaldırarak harekete geçilir. Servislerimiz su tesisatı, Tıkanıklık açma, Petek Temizliği, Su Kaçağı bulma, Su Tesisatı Onarım Onarımı, Arıza Tespiti, kısaca sıhhi tesisat konusunda uzman kişilerden birini. Ayrıca bunun yanında sıra ekiplerimiz saygılı ve güvenilir ekiplerden oluşması, Malatya Tesisat ‘da Malatya’nın Markası Olmasında En büyük Etken olmuştur.

su tesisatı Servisi’nemi ihtiyacınız yoksa var Mobil servislerimiz anında gelip sorunu halletsin.

 

KOMBİ SU EKSİLTİYOR?

Malatya Erkan İş Tesisat Kombi su eksiltmesinin birkaç nedeni olabilir. Bu arızanın sebepleri birkaç nedene özelliği, onlar sizin konturülünüzde olabilenler kombi servisinin yapabileceği birde tesisat kaçak şirketi ekibinin yapabileceği kaçaklar olabilirler simdi sınıflandırıyoruz. Bu tür arızaların zamanla meydana gelebilir tesisin çalışma zamanı ile ilgisi olur bu odada kombi bakımınızı düzenli hale getirerek tasfiye yapıyor.kombi bakım hemde cebinize etkili etki eder eder.

1. Kombi su eksiltmesi evde sizin yapabileçeğiniz

Malatya Erkan iş Tesisat Genel olarak evde kombi petek tesisatı kontrol edilebilir olması muhtemel peteklerin vanalarının barajı su eksitmesine neden olur, olur, hava alma rekorlardan su eksittebilirken bir anahtarlık sıkarsanız sorun cözülür.

2. Kombi servisinin yapabileceği su eksitmeleri

Su eksitasyonu en cok sitesindeğimizin sebepleri genleşme tankının içimi balonun havasının bitmesi bu hava, peteklerin su sürkülasyon yapısını kuruyor – eger havası düşerse peteklerdeki

3. Tesisatta olan gizli su kaçağı?

Bu seçenek  kombi tesisat  kabloları ile ilgili bir bağlantıyı yönetin. neden şimdi bu sorun başladı derseniz kombi tesisatı döşenirken arızalı odada hemen kendini belli etmeyebilir zamanla kılcal hatalar sıcak soğuk genleşmesiyle burada cıkar.

Neden kombi su eksiltir, kombimde su basıncı düşüyor, kombi arızaya geçti, kombinin suyu eksik, kombi su arızası, kombi su basıncı arıza kodu, kombim su eksitme nedenleri? kombi sürekli su eksiltiyor, neden kombi su arızası verdi, kombi su kaçağı, kombiden su damlıyor, kombi su sızdırıyor.

Profesyonel su tesisatçısı!

Profesyonel su tesisatçısı demek: eski usul tesisat rehberi yani çekiç ve pense ile kıtalama sorunu gidermek yerine, günümüz şartlarına uygun teknolojiyi kullanarak minimum hasarla problemini çözmek gerekir.

Malatya Sucu Numaraları Telefon

Malatya  da  su tesisat  problemleriniz Ile Ilgili ulaşabileceğiniz telefon  Numaraları .tüm ilçe ettik mahallelerine tesisatçı HİZMETİ vermektedir.Evinizde yada iş yerinizde karşılaştığınız Tüm su tesisatı Sorunları Için tesisatınız Ile Ilgili Bir probleminiz Varsa Bizi Arayın hemen Yardımcı olalım. kalorifer tesisatı. sıhhı tesisat.su tesisatı, lavabo wc tıkanıklık açma, Petek bakımı, kombi tesisatı, tıkalı kanal açma, çamaşırhane tesisatı, su bakım servisi, sıhhi tesisat, Su Tesisatçısı Servisi, Kırmadan Kameralı Su Kaçağı Tespiti, Robotla Tıkalı Açma ve Tüm Su Tesisatı Arızaları montaj hizmeti için bizi arayınız. sucu hizmet  için bizimle iletişim kurabilir ve hemen bir  tesisatçı ekibimizi size yönlendirebiliriz.

Malatya Su Tamircisi

Malatya  su  Tamircisi,  bölge geneli  su tesisatçısı  hizmetlerinin hizmetine göre hizmet hizmeti veren ilk tesisci firmalar arasında gelir, tüm çalışmalarımız  Malatya’nın  tüm semtlerine servis aracımız vardır, Gprs araç takiplerimiz sizde bulabilirsin … boy ulaştırırız.

MALATYA SUCU NUMARASI
Su tesisat bakım onarım mobil servis servisi

Merkez sucu düğmeleri: 324 84 94

mobil sucu araçları: 0533 764 29 30

mabil 2 sucu numarası: 532 132 22 60

Malatya su tamircisi,  Malatya sucu bağlantıları , Malatya su tesisatcıları, Malatya sucu, Malatya su tesisatı, Malatya döşeme tamiri, Malatya su tesisatı.

malatya sucu numaralari en yakın tesisatci telefon bilgileri

Malatya Erkan iş TesisatŞirket montaj sanayi üretimi yeni nesil teknolojiler ve bilgisayar destekli sistemlerle ilgili gelişmeleri sürekli takip ediyor. Yeni model ekipman zaman kaybetmeden ithal etmekte, bu sayede siz değerli otellerimiz daha da kaliteli tesisatçı hizmetleri sunmaya çalışmaktayız. Tesisatın hangi materyalden yapıldığı ve betonarme yapının özellikleri fark etmeden ev ve işyerinizin tesisatındaki her ipucu su kaçmakta dışardan bakış açısı alıyor.

Ekiplerimizde görev alan ve bu modern teknoloji ürün ekipmanı montajcılarımızın toplamı, su kaçağı bulma ve onarım konusunda gerekli tüm bilgileri birikime ve deneyime sahip teknisyenlerdir. Cihazla su kaçağı bulma hizmetlerimizde gizli ve çoklu kaçaklar da dahil olmak üzere; birkaç santim yanılma payı noktasal  olarak tespit etmekteyiz. Tek yerden müdahalede bulunarak tamir işlemine geçmeden önce tesisatçılarımız doğrudan kaçağa ulaşılacağından emin oluyor.

Malatya Su Tesisatçı

çamaşır, bulaşık makina montajı, güneş enerjisi, şohben, su tesisatı işleri, sac ve oluk işleri, Kombi işletmesi, daire montaj işleri, petek temizleme işçileri, daire içi dogalgaz tesisi, Pvc pissu tesisatı alt toplama pprc daire içi su tesisatı, bina içi yangın hattı tesisatı.

Malatya Tesisat  olarak müşteri memnuniyeti ilk hedefimizdir. Son sistem görüntüleme aletleri, çeşitli temizleyici kimyasallar ve en önemlisi profesyonel kadromuz ile sorun olan bölgeyi kırmadan, sizlere masraf açmadan en kısa zamanda onarıp, etrafımızda sorundan kurtarıyoruz.

 

Su Kaçağı Bulma İşlemi Sonrası Tamir

Noktasal olarak su sızıntısının nedeni nerede olduğu belirlenmekte olan sistemimizdeki ekipmanlarımızı kaçı problemini merkezini belirleyen ekibimiz, tamir için onaylamak ve hemen işe girişir. Su sızıntısı sadece tek bir noktadan kaynaklanıyorsa ekibimiz sadece tek bir yerden havalandırma yapılıyor, bulunarak, sorunlu ortalık inşaat alanı haline gelmeden kurtuluyor. Sızıntının yerinin mevcut olup olmadığından emin olun ya da kaçağı aranın için çok çok yerin kırılması gerekmediği için tamir işlemi kısa sürede tamamlanır ve bu sayede zamandan kıyaslanır. Tabi ki, zamandan olduğu kadar sunduğumuz bu hizmetlerimizde bütçenizden de hatırı sayılır oranda tasarrufumuzda olursunuz.

TESİSAT

Su kaçağı tamiri olmaktan uzun süre önce, ortada bir şantiye alanını andırdığı, onlarca yer kırıldı sonra nihayet kaçmadan önce eski usul tamiratlarda sorun giderilse dahi tesisatçılar için adeta bir savaş alanı vardır. Su kaçağı tamiri için ev ya da işyerinizin eski gider kazanması için bu kez giriş yapın, bir başka değişen tamirden çok daha fazla tadılat işlere harcamanız gerekir. Bu gereksiz işlerle uğraşmamanızı ücretsiz kırmadan su kaçağı bulma hizmetlerimizde bir tek yer yer ve burası da zaten problemli boruların olduğu yer tadilata boş yere yüzlerce lira harcamanıza gerek kalmaz. Kaçağın tamir edilmesi için büyük bir oda sadece tek bir fayans büyüklüğünde bir alan kırılır.

Su Kaçağı Problemine Hızlı, Pratik ve Ekonomik Çözüm

Tesisatın ve betonarme yapısının özellikleri fark etmeksizin, bahşiş su kaçağından kısa sürede kurtulmak, bizim hizmetlerimizden, bu can sıkıcı tesisat probleminden “zahmetsizce” kurtulmasını sağlar. Tamirin temizlenmesi tadilata ne kadar harcama yapabilir onu düşünmeden ve onu yerin kırıntısı, günlerce bitmek bilmeyen işler yapabilir rahatsızlık çekmeden dakikalar içinde iç su kaçağı yaparakdan geri dönmemek üzere kurtulabilirsiniz. Üstelik sunduğumuz su kaçağı tespiti hizmetleriyle hizmetinizde kılcal çatlaklardan bazıları gizlik kaçaklar olması safra sorunu vardır. Çoklu ve gizli kaçaklarda ekiplerimiz, kaçakların olduğu durumlarda mevcut su borularının müdahalede bulunmaya yetecek ancak yetecek büyüklükte bir alanda çalışmaktadır.

Bir Telefonla Tesisatçı Kapında

Bizim şirketimizde hizmetlerimiz en uygun fiyat seçeneklerimizde kullanılabilir. İş ve mekan ayırt etmeden sizde kesinleşmiş tesisla ilgili tüm problemlere uzun vadeli çözüm olanakları, armatür montajından su tesisatı döşeme işleriinize kadar ihtiyacınız varsa bunları “tutarsız” yanıt veriyoruz. Hafta sonu veya tatil günü olması, garantili ve ekonomik tesisatçı hizmetlerimizden faydalanmanız için olası engel ve etkenleriniz firmamız haftanın 7 günü, günün 24 saati hizmetinizde. Hizmetlerimiz hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve fiyat teklifi istemek için olduğu gibi, firmamızı tesisatla ilgili her türlü konuda fikir danışmak için de 7/24 tarihinde.

Su Saati Sürekli Dönüyorsa Su Kaçağı Olabilir

Su tesisatında kaçak nasıl bulunur ?”, “Su saati sürekli ne yapıyor ne yapmalıyım?” Türünden soruların cevaplarını güncelleyen en yakın tesisinizin adresi. Onu evinizin kırmasını göze almaktan bu tesisatçıları hemen çağırın. Ancak sorun sizden değil de başka bir yerden kaynaklanıyorsa, evinizi boşu boşuna kırdırmış olursunuz. Eğer gelişmiş firmalarla tasarlanan cihazlarla hizmet veren kurumsal firmalara başvurursanız, bulmak için hiçbir yere kırmadan katlanmak zorunda kalmazsınız.
Çünkü bu firmalar  cihazla su kaçağı bulma  servisi sunuluyor ve bu cihazlardaki sorun sizde safra kırma işlemi yapılmıyor. Aslında  su kaçağı olabildiğince anlayamadığınız zamanlar da olabiliyor. Eğer banyoda, mutfakta gözle görünür bir yerde kaçak yoksa, sızıntı halinde bir su kaçağı bulunursa, o zaman fark edilirken imkansız bir hale gelebiliyor.
Bunun nedeni, temiz su tesisatlarının sıvanın altında olması. Sıvaların üst kısımlarında izolasyon daha güçlü olurken, alt kısımlarında izolasyon çık az oluyor. Bu da sızıntı olması durumunda suyun alt kat komşunuzun tavanında kendini belli etmesine neden oluyor. Başınızı ağrıtan su sızıntıları Bu tür sorunları da akustik dinleme ve detektörlü teknolojilerini kullanarak ile bulma yapıyor. Su kaçağı bulma  işleminde bu cihazlarla hizmet veren firmalar, işlem kısa süre içinde sonlandırıyor.
MALATYA TESİSAT

Tesisat ve Kanalizasyon Malatya

En güvenli Yol Kameralı Su Kaçak Cihazı

Su kaçakları  artık kabusunuz olmasın. malatya Cihazla su kaçağı bulma yöntemi en güvenli şekilde sunuluyor. Kameralı su kaçağı bulma yöntemi Bu cihaz gider borusunun içine gönderiliyor ve boruda çatlak ya da kırık olup olmadığını gösteriyor. Fotoğraflar bilgisayarlı uzman uzman ekipler Onarmadan dağılan kırma işlemi yapılmıyor. Kaçak sorunu günün hangi saatinde bildirilirse bildirilsin ekipler anında adresinize ulaşıyor ve orada kabusu kaldırarak alıyor. Kaçak su bulma sahip olan ekipler, tümüyle güvenli bir bir şekilde gerçekleştiriyor. Üstelik metodemin sisteminde de geleneksel yöntemlerle yapılan tespitten çok daha uygun fiyatlardan oluşuyor.
Cihazla Su Kaçağı Tespiti  En Güvenli Yöntemdir
Konut ya da işyerinizde mevcut gelen su kaçakları için özel olarak tasarlanan kullanıcıları kullanan ekipler, buradaki kameralı araçlar, varsa orada akustik dinleme cihazları, orada bulunan de detektörlü cihazları kullanarak. Bu cihazlarla sadece kapalı bulduğunda gelen su kaçakları bulunmuyor. Genişleyen bir pencerede kaçakları da oluşturuyor edilebiliyor. Bahçenizdeki aletler kuruluyor kaçak da kazmadan yapıyor.
Su kaçak bulma konusunda yeterli bilgi ve birikime sahip olan uzman ekipler, yerin iki metre altında ortaya çıkan su kaçaklarını da güvenli bir şekilde tespit edebiliyor. Su kaçağı bulma konusunda modern cihazlarla hizmet veren profesyonel ekipler, su sızıntısı nedenleri ile uzaktan sorunu kısa bir süre içinde kaldırarak. Evinizde ya da bahçenizde su kaçağı varsa kurumsal firmalardan destek vardır. Bu firmalar güvenilir hizmet veriyor. Firmaları araştırıyor, hizmetleri ve referanslarını da araştığını. Bu sayede firmanın güvenli servis verip vermediği güvenli hale getirilebilir.

Kaynak Bilinmeye Su Kaçakları Sorun Yaratır

En büyük sorun kaynağı bilinmeyen su kaçaklarıdır. Bu ipucu için kesinlikle profesyonel hizmet veren firmalara açıklama yapılması gerekir. Çünkü bu firmalar su sızıntılarının kaynağını da doğru bir şekilde tespit edebiliyoruz. “Duvarlarda kararma var”, “fayansın üstü hep ıslak”, iç evinizde ya da komşunuzda  gizli  su kaçağı var. Sürekli rutubet koklaması neden olur. Bu gibi sorunlarda yapılması işlem de çok basit. Hemen uzman firma arayıp destek istemek. Profesyonel ekiplerle hizmet veren firmalar güçlü teknik bağlantıların bulunduğu yerlerdeden gelen tüm talepleri güvenli bir şekilde yaparakyabiliyor. Su saatiniz sürekli dönüyor mu? Akla ilk olarak sayacın arızalı olabileceği geldiği.Bunun için de malatya’da oturuyorsanız hemen malatya maski ye müracaat etmelisiniz. Eğer başka bir şehir oturuyorsanız o şehir kurumsal firmasına başvurmalısınız.

MALATYA TESİSAT

Çünkü sayaçların bakımı ve yönetimi, bu odada kişiselleştirilmesi ve yetkisiz hiçbir kurum bu tezgahlara edemekte. Sayaçta sorun çıkmadıysa o zaman da su kaçağı akla gelmiyor. O zaman da su kaçağı bulma ekipleri ayarla gir. Bu ekipler, tüm su sıkıntıları hızlı bir yol bulma ve sorun giderme kaldıracaktır. Bu konuda de kurumsal firmalardan destek

Tıkanan Gider Borusu

Tıkanıklık problemlerinize hızlı ve kesin sonuç. Tıkanan gider borularını makina açtı açıyoruz. evinizin hiçbir yolu zarar vermeden cihazı temizledikten sonra daraltıcıyı dağıtabilirsiniz.

Tuvalet Açma

Makine ile tuvalet gideri tıkanıklığı, lavabo tıkanıklığı, filtre ve banyo tıkanıklıkları Tesisatın içinden yapılan arıtma sorunu giderdeki, tıkanıklığa göre yapılan kalemler ve çekiç ile fayanslar ’in, duvarlarınızın kırılması gerek kalmıyor. Bu da ekstra tadilat masrafının çıkmaması ve huzurunuzun bozulmaması manasına bağlıdır. Tuvalet tıkanıklığı açma servisi firmamıza gelen şikayetiniz ile en kısa zamanda adresinize ulaşmaktadır. Sizlerde tuvaletim tıkandı ne yapmalıyım? tuvaletimden su gitmiyor? tuvaletimden su geri geliyor, hemen bizleri arıyoruz en kısa zamanda adresinize ulaşıp gider tıkanıklığı problemlerinizi en kısa sürede çözelim.

Banyo Tıkanıklığı Açma

Hastaneler, odalar, iş merkezleri, okullar, toplu yaşama alanları, siteler ve apartlar da kireçlenmeden ve katı atıkların birikimi, orada atık su şebekesi de tıkanmalar sıkça yaşanıyor.

Bu tıkanmaları uzman kadromuz ve son teknoloji simgeleri ile kısa sürede probleminize kesin çözüm bulmatayız. Sİze bir telefon yukarı yakın olan servisimiz ppoblemli yere en kısa zamanda varıp arızayı arıyor edip yaklaşık 30-60 dakika içerisinde burada çalıştığınıtaytayız. Tıkanmalarınızı önce kamera ile bulma edip problemin cinsine göre uygun çözüm bulup işleme plandatayız.

Lavabo Tıkandı

Tıkanık boru da bazen katılaşmış, yapışmış ve donmuş malzemeler buralarda çevrilebilirbilir bu esnada diğer yöntemlerimiz bizim otellerimiz vardır. bölgeyi kırarak tıkanıklığın kesinliğidir. işlem öncesi hem zaman dan hemde evinizin gereğinden fazla kırılması son vermekteyiz.

Tıkanan Su Gideri

Bir diğer sorunlardan bir tanesi de rogar tıkanıklığıdır.atık su bağlantısında sorun var olup bittiği için şu anda aynı borudan geridöndü.Bu problemin sebebide ana logar kanalının tıkanmasıdır.Bu da Bazı binaların logarı belli donanım.Bu esnada, dedöktörlü kameralarımız, odak girip logarın yerini noktasal olarak tespit etmekteyiz. Bu yüzden vidanjörün rogarı temizlemesiyle sorununuzu çözüme kavuşacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Tesisat Sorunlarınız İçin Arayınız