0422 324 84 94 - 0533 764 29 30
Sosyal Medya Hesaplarımız

Termal kamera su kaçak tespit

2 kez görüntülendi
Termal kamera su kaçak tespit

Termal kamera ile su kaçağı bulmak belki de bu kamerayı icat eden mucitin aklına bile gelmemiştir. Termal kamera yöntemi ile su kaçak tespiti kullanılan yöntemlerin en basitlerindendir ve özellikle kalorifer ısıtma sistemlerinde, sıcak su kaçaklarında çok başarılı sonuçlar verir. Duvarda veya zeminde gözümle görebildiğimiz nem, küf, rutubetlenme konusunda sorunun kaynağını termal kamera ile çözmek büyük kolaylık ve masrafsız bir işlemdir. Aşağıdaki örneklerde de görebileceğiniz gibi termal kamera ile gözümüzün göremediği bir çok detayı daha net görebilmekteyiz ve sorunun ana kaynağını bulma işini kolaylaştırmaktayız.

Peki dairenizde veya ofisinizde su kaçağı olup olmadığını nasıl tespit edeceksiniz ?

Duvarlarda nemlenme, ıslaklık, küf, kararma, zeminde su birikintisi veya alt kata su damlaması gibi durumlar su kaçağının en önemli belirtileridir. Bunların yanı sıra su faturasının fazla gelmesi, tüm musluklar kapalı iken su sayacının dönmeye devam etmesi de su kaçağı olduğunun delillerindendir.

Bu gibi durumlarda eski usul ustalara başvurup evinizin zeminini, duvarını deneme yanılma yöntemi ile kırdırabileceğiniz gibi profesyonel bir firmadan ve teknolojik cihazlardan faydalanarak noktasal tespit yaptırıp masraftan, kırık dökükten ve zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Firmamız yılların deneyimi ve son sistem kameralı akustik dinleme cihazları ile sorununuzu kolayca çözebilecek kabiliyete sahiptir.

ERKAN İŞ KANALİZASYON VE TESİSAT
Su kaçağı problemlerinizde size bir telefon kadar yakınız.

0422 324 84 94 & 0533 764 29 30

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

  1. Diyarbakır Tesisat dedi ki:

    Kamera ile su kaçak tespitinin hakkını veriyorsunuz. Sağolun.

  2. Elazığ A101 dedi ki:

    Elazığ da tesisat ve su kaçağını noktasal olarak tespit eden malatya tesisat firması. Teşekkür ederiz.

  3. Gaziantep tesisat dedi ki:

    Başarılı

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Tesisat Sorunlarınız İçin Arayınız