0422 324 84 94 - 0533 764 29 30
Sosyal Medya Hesaplarımız
336 kez görüntülendi
Tıkalı Boru Açma

Tıkalı Boru Açma

Mutfak lavabosu ya da bulaşık makinesinden gelen yemek artıkları, banyo lavabosunda veya giderindeki sabun ve saçları temizlenir. Pompalama işlemi veya kimyasal kullanımı boru tıkanıklığı için geçici çözümler olsa da ileriye yönelik tıkanıklıklar için yeterli olması gibi lavabo açıcı gibi kimyasallar borulara zararlıdır.
Gelişen teknolojisi ile birlikte tıkalı boru açma işlemi kırmadan yapılabilmektedir.

TIKALI BORU AÇMA

Kameralı ve kamerasız yoluyla yapılan tıkalı boru açma işlemlerinde pimaş borulara zarar vermeden tıkanıklık giderilir. Kameralı temizleme, tıkanıklığın sebebini görüntüleniyor kırmadan zahmetsiz olarak tıkalı boru sorununa çözüm getirecektir. Tıkanıklık giderildikten sonra kamera ile gözlenerek döşeme yaparak yaparak yaparak bunu yaparak. Önünde tıkanıklığın yeniden başlamasından önce tarihi geçmiş olur.

Ara sıra da olsa Ortaya çıkıp baş belası Olan tıkalı bölge bölge profesyonel profesyonel yardım almak problemi Ekstra değişiklik masrafları neden olmasın, kısa kaldı En Ucuz fiyatlı masraflar
Erkan İş Tesisat tıkalı boru açma servisi Malatya  Tesisat şubesi telefonunu çevirip adresinizi kurutmaktadır. Evinize gelen ustalar tıkanmayı açtıktan sonra servis formunu doldurarak işlerini bitirmiş olurlar.

Tıkanıklık Açma Yöntemleri

Tıklayın Lavabo Borusu Açma:

 Lavabo gider servisiinde kırma işlemiine gerek kalmadan tıkanıklık açma servisi yapıyoruz. Sürekli yıkama borusunda, sürekli yıkama rahatlatan yıkama işlemi gerçekleştirerek uzun ömürlü çalışma yapıyoruz.

Tıklayın Tuvalet Borusu Açma: 

 Genelde yatay tuvalet masasıında çıkanen tıkanmaları, daralma olan noktaya gönderiyor robotumuza genişletiyoruz. Tuvaletin içine kaçan maddeleri ileri doğru iten mekanizma ile kanalizasyona gönderiyoruz.

Boru Tıkanıklığı Açma:

 Kameralı cihazla boru tıkanıklığı odada evlerde açtıktan sonra yaptıktan sonra yaptıktan sonra, inşaat hatalarını araştırıyoruz. Müşterilerilerileriye borunun neden tıkandığı hakkında geniş bilgi veriyoruz.

Tıkalı Banyo Borusu Açma:  

Banyo gider borularını açtıktan sonra ileriye doğru göndereceğimiz makineyle tesisat problemlerinizi çıkıyor çıkarıyoruz. Banyoda bulunan duş, yer gideri gibi su çekişi ağırlaşan muhafazada temizlik hizmeti sunarak su daha hızlı ilerlemesini yapabiliyoruz.

Tıkalı Klozet Borusu Açma:

 Klozetin içine kaçırılan yabancı cisimleri etrafa zarar vermeden çıkarabiliyoruz. Tıkalı klozet borusunu, 30 özellik basit bir işlemle açarak içeride bulunan ıslak mendil ve tuvalet yok edilemez kâğıtlarını.

Tıkalı Kanalizasyon Borusu Açma:

 Kanalizasyon borusu tıkanıklığı işlerinizde ev ya da iş yeri hiç fark etmeden, günün her saati bizi arayarak hizmetinizde. Kanalizasyon boruında bozulma ve kırılma problemiyetlerini uzman tesisatçı kadromuz ile düzeltiyoruz.

Mutfak Borusu Tıkanıklığı Açma:  

Genelde yemek yağlarının sebepleri var tıkalı mutfak gideri konteynerinde, parçalama tekniği temizliği yapıyoruz.

Bahçe Gider Borusu Açma:

 Yağmur suyunu tahliye etmek için kullanılan bahçe gider sistemi, uzun metrajlı tıkanıklık açma robotunu kullanıyoruz. Yaprak, kum, toprak benzeri, bahçe borusunu tıkayan maddeyi basınçlı suyla tahliye ederek.

Tıkalı Kanal Borusu Açma:

 Rothenberger R600’deki binaların kanal ağıdaki bina panelleri, suyun geri taşması engellenmekteyiz. Bütün atık suyun içinden geçtiği kanal borularını değiştirerek eski haline çeviriyoruz.

Çamaşır Makinesi Borusu Açma: Tıkalı  çamaşır makinesi borunun neden olduğu kirliliği ortadan kaldırarak kullandığınız teknik evinizde hiç yorulmadan uygulayan Malatya Tesisat uzman kadrosuyla çalışabilir.

Bulaşık Makinesi Borusu Açma:  Mutfakta biriken bulaşıkların bütün kiri, Atık su tahliye borusundan geçiyor. Uzun süreli temizleme bulaşık makinesi borusu, evdeki diğer pis su giderleriyle birleştiğinde kalıplanmış maddelere dönüşür. Yumruk büyüklüğünde bu tıkanmaları, borulara zarar vermeden açılış düğmesini yapmaktayız.

Boru Nasıl Açılır?

Evinize gelen Erkan iş Tesisat ustaları, tıkalı boruya yönlendirilmesi için robota bağlı çelik yayları herhangi bir açık giderin ağzından içeri gönderir. Dönerek ilerleyen kıvrımlı yay, tıkalı bölgeeye ihtiyacınızcaya kadar işletilir. Tıkalı boru açıldığında sonra, kontrol etmek mümkün kamerayla borunun içine bakarken işlem sonlandırılır.

Tıkalı Boru Açma Fiyatları

Gider borusu tıkandığında fiyatlandırma yapabilmek için bizi arayınız

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Tesisat Sorunlarınız İçin Arayınız