0422 324 84 94 - 0533 764 29 30
Sosyal Medya Hesaplarımız
1 kez görüntülendi
Kanalizasyon İşleri

Malatya Kanalizasyon Erkan İş

Malatya’nın ilk kanalizasyon firmasıdır.Geçmişten bu günümüze davam eden uzman çalışmalar ve müşteri memnuniyetiyle Başta Malatya olmak üzere doğu Anadolu bölgesinde Kanalizasyon açma işlerinde göstermiş olduğumuz üstün titizlik ve profesyonel çalışmalarla göstermiş olduğumuz  ve yaptığımız tüm çalışmalarda siz vatandaşlarımızın en birinci sırada tercih edilen Erkan-İş kanalizasyon firması haline geldik.

Kanal Açma

Ve hala daha gelişmiş cihazlarla daha az sürede ve daha az zararlarla dairelerde,İş yerlerinde, Fabrikalar gibi sıklıkla yaşanan Kanal Tıkanıklığını profesyonel cihazlar ile sorunlarınızı ortadan kaldırmak için titizlik ve üstün çalışmalarımız doğrultusunda  ortadan kaldırmak ve bir daha tekrarlanmaması için çalışmalar yapmaktayız.

 

Malatya Kanalizasyon Erkan İş arıza işlerinde profesyonel çözümler Kanal giderlerindeki arızaları uzman ekipler eşliğinde Son derece geliştirilmiş Kamera ve sinyalizasyon sistemleri sayesinde arızaların Derinliği,Metresi,ve atık su borusunun gidiş istikametini veya yönünü noktasal olarak tespit edilmektedir. Malatya büyük şehir kervanına katılmasıyla daha büyük projelere imza atan Erkan iş kanalizasyon ve tesisat firmamız  2 ilden 12 ile hizmet vermekteyiz. Malatya erkan iş hizmet kervanını Malatya dahil doğu ve güneydoğu Anadolu bölgelerine haftalık servis hizmeti sunuyoruz. İş kur destekli çalışan firmamız. tüm prosedür eksiksiz uygulamaktadır.

Kanalizasyon Güvenilir Hizmet

Malatya belediyesi kanalizasyon arıza telefonuna bildirilen arızaların  büyük bir çoğunluğunu daire veya bina içi arızaları olduğu için büyük şehir belediyesi (Maski) hizmet vermemektedir bu nedenle firmamız Erkan iş devreye girmektedir iş güvenliğine dikkat eden firmamız konutunuzun hiçbir yerine zarar vermeden kanalizasyon sorununa çözüm sunmaktadır. kanal işleri uzmanlık gerektiren bir meslek dalıdır.Malatya ve çevresinde verdiği kanal açma logar açma temizleme tıkanıklık açma hizmetlerinde  müşteri memnuniyeti en ucuz fiyat kaliteli işçilik  sloganı ile hizmet veren firmamız müşteri portföyünü her geçen gün zenginleştirmektedir.

Malatya merkez ve çevresinde tıkanıklık açma logar  açma temizleme işlerinde yapmış olduğumuz işlerin fotoğraflarını ve resimlerini görmek için tıklayınız.

Çalışma Saatlerimiz

 • Pazartesi 7/24 Hizmet
 • Salı 7/24 Hizmet
 • Çarşamba 7/24 Hizmet
 • Perşembe 7/24 Hizmet
 • Cuma 7/24 Hizmet
 • Cumartesi 7/24 Hizmet
 • Pazar 7/24 Hizmet

Hizmetlerimiz

Kanalizasyon Açma, Su Kaçağı Tespiti, Kanal Görüntüleme, Petek Temizleme, Beton Kesme, Sıhhi Tesisat İşleri, Koku Tespiti, Termal Görüntüleme, Hat tespiti, Kayıp logar bulunması, Su çekme işlemleri, Logar temizleme, Lazer Terazi ile atık su borusu döşeme, Hilti ile beton Kırma, Nem ölçümü, Daire içi ısı kaybı tespiti, Sıcak ve soğuk su tesisat yerlerinin belirlenmesi, Yerden ısıtma hattının görüntülemesi, Fiber altyapı kablolarının tespiti,

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 8 YORUM

 1. ali çimen dedi ki:

  Kanalizasyon Tıkanıklık sorunumuza kameralı cihaz ile kesin sonuç sunan erkan iş firmasına teşekkür ederiz deneyimli ustalar işlerinde cok başarılılar.

  1. Erkan İş Tesisat dedi ki:

   Alibey biz tkr ederiz

 2. mehmet dedi ki:

  2 yıldır Bodrum’a su vuruyordu erkan iş kanalizasyon firmasını aradık sorunu hemen cözdüler kanalizasyon borusunda kırık tespit ettiler tıkanıklık görüntülü cihaz sayesinde arızalı bölgeyi noktasal buldular. İşlerinde uzman oldukları ellerindeki cihazlarla gösteriyorlar.

 3. Turan adalı dedi ki:

  Banyo gideri cok koku yapıyordu sorunu bir türlü bulamadık evin içi tuvalet kokusu sarıyordu bir çok tesisatcı baktı sonuç alamadık bir tasfiye üzerine erkan iş firmasına ulaştık sorunu yarim saat gibi kısa bir sürede tespit ettiler kanalizasyon borusundaki meyil sorunu nedeniyle biriken tortu koku yapıyormuş robot cihaz ile temizlik işlemi yapıldı dış logara cekfalf takıldı lavabolara esli sifon takıldı 15 gündürlü evimde koku yok tşk ederim bizi büyükbir sıkıntıdan kurtardınız.

  1. Erkan İş Tesisat dedi ki:

   Turan bey sorun çözüldüğü için biz tşk ederiz

 4. serkan enver dedi ki:

  tuvalet borularından su gitmiyor, borularda bir tıkanma var diye ararken sizin sitenizi buldum, dün akşam tıkandı ne yaptıysam sular gitmedi, bugün lavabadan da sular gitmiyor, sanki evin tüm kanalları tıkandı, akşam 7 den sonra servisiniz varmı, temellide oturuyorum

 5. Münevver Erkoç dedi ki:

  selamlar evimde feleket derecede kanalizasyon kokusu var bir türlü bu kokuyu gideremedik aklımıza tıkanıklık olduğu mu için koku yapıyor bu konuda bize yardımcı olabilir misiniz.

  1. Erkan İş Tesisat dedi ki:

   evet

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Tesisat Sorunlarınız İçin Arayınız