0422 324 84 94 - 0533 764 29 30
Sosyal Medya Hesaplarımız

Malatya Su Kaçak Bulma Fiyatları

1 kez görüntülendi
Malatya Su Kaçak Bulma Fiyatları

Su Kaçakları Neden Oluşur?

Su Kaçak Bulma Tesisatla ilgili önemli sorunlardan biride su kaçak probleminin neden oluştuğudur. Her şey normal seyrinde ilerlerken bir bakmışsınız evinizi su basmış veya alt komşunuz sinirle sizin kapınızı çalmış ve evinin tavanından su damladığını söylüyor. Bu su kaçağının bir çok sebebi olabilir, sizler için hemen sıralayalım ;

 • İlk tesisatı yapan usta acemi olabilir ; Yani usta boruların kaynağını tam yapamamış olabilir.
 • Tesisatınıza her zamankinden daha basınçlı su gelmiş olabilir. Bu şebekeden kaynaklanan bir problemdir.
 • Daha eviniz inşaat iken boru üzerinde zemin döşeme vs.. gibi işler esnasında boru çatlamış veya delinmiş olabilir, sızma sonucu biriken su yeni yeni alt komşunuza damlama başlamıştır.
 • Pis su borusu dediğimiz pimaş borularınızın ek kısımlarında conta kullanılmamış olabilir ve zamanla banyo, mutfak, lavabo ve klozet giderlerinden su alt kata veya kendi dairenize taşabilir.
MALATYA TESİSAT & KANALİZASYON
Deneyimli kadromuz ve teknolojik cihazlarımızla su kaçağını noktasal olarak tespit edip evinizi kırmadan, dökmeden tamir ediyoruz. Tel : 0422 324 84 94 & 0533 764 29 30

Peki bu tür su kaçağı sorunlarında ne yapmalıyız ?

Öncelikle sizler göz yordamı ile evinizi kontrol edebilirsiniz, fakat borular zemin altında ve duvar içerisinde döşeli olduğundan bunun pek faydası olmaz. Evinizi ve alt komşunuzun evini su basmadan bir an önce profesyonel bir tesisatçıdan yardım almak gerekebilir. Firmamız size bir telefon kadar yakın. Ekiplerimizi aramanız durumunda deneyimli ustalarımız evinize gelerek önce sistemi kapatır ve gerekli testleri yaptıktan sonra Su Kaçağı Tespit cihazları ile (dinleme, görüntüleme işlemleri) gerekli müdahaleyi yaparak size noktasal olarak su kaçağının yerini söylerler ve probleminizi kolayca çözebilirler.

Su kaçak Bulma

Sizlerde daha fazla masrafa girmeden, eviniz eşyalarınız veya komşunuzun evini su basmadan bu sorundan kurtulmuş olursunuz. Deneyimli tesisat ustalarımız ve teknolojik su kaçağı bulma cihazlarımız ile haftanın 7 günü Malatya ve çevre illerde hizmet vermekteyiz. Ayrıca Bursa ve İzmir şubelerimizle tesisat ve su kaçağı tespit işlerinde hizmetlerimiz devam etmekte.

Hizmet verdiğimiz tesisat işleri ;

 1. Su Kaçağı Bulma
 2. Su Kaçağı Noktasal Tespit
 3. Tesisat Arıza Tamir
 4. Kanalizasyon Tıkanıklığı Açma
 5. Lavabo tıkanıklığı açma
 6. Banyo tıkanıklığı açma
 7. Rutubet ve koku tespit
 8. Klozet tıkanıklığı açma
 9. Klozet tamirat
 10. Tuvalet tıkanıklık açma
 11. Petek temizleme
 12. Kombi bakım ve temizlik.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM

 1. Ayten Boyraz dedi ki:

  Merhabalar ; Malatya Bostanbaşı ‘nda 1 ay önce taşındığımız dairemizde alt komşumuz antre tavanında zaman zaman terlemeler olduğunu ve tavandaki boyanın döküldüğü söylüyor. Tavan da ıslaklık ve rutubet gibi bir durum varmış. Genelde banyoda sıcak su kullandığımızda rutubet ve terlemenin olduğunu görüyoruz. Sorun sizce ne olabilir ?

 2. Ayten Hanım merhabalar. Öncelikle yeni eviniz hayırlı olsun. Anlattıklarınıza bakılırsa sorunla ilgili ilk aklımıza gelen şofben veya kombinizden banyoya giden sıcak su tesisatında bir problem olabilir. Yeni dairelerde şofben (kombi) genellikle mutfakta olur ve banyoya giden sıcak su tesisatı evin antresinden geçerek banyoya ulaşır. Talep etmeniz durumunda evinize gelerek termal kamera veya dinleme cihazımızla su kaçağını noktasal olarak görüntüleyip problemi çözebiliriz.

  Firmamıza 0422 324 84 94 veya 0533 764 29 30 nolu telefonlardan ulaşabilir ve ekip isteyebilirsiniz.

  iyi günler dileriz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Tesisat Sorunlarınız İçin Arayınız