0422 324 84 94 - 0533 764 29 30
Sosyal Medya Hesaplarımız
2 kez görüntülendi
KANAL GÖRÜNTÜLEME

Gelişen teknolojiyi yakından takip eden firmamız kanalizasyon ve su arızaları ile ilgili teknolojinin getirdiği tüm yenilikleri ve yeni cihazları bünyesinde bulundurmakla birlikte, bölgede yaptığı tüm çalışmalarda hızlı ve kesin sonuçlara ulaşmaktadır. Sistemsel ve donanım bazında mükemmel kabiliyete sahip cihazlar profesyonel ustaların elinde daha da önem kazanarak, değerli müşterilerimizin kanalizasyon ve su ile ilgili problemleri konutlarına veya iş yerlerine zarar vermeden kolayca çözüme ulaştırılmaktadır. Kanalizasyon borularının içerisi cctv kameralı cihazlar ile izlenerek tıkanıklık veya çökükler noktasal olarak tespit edilip istek doğrultusunda cihazlardan gerekli rapor çıktıları alınabilmektedir.

Nüfusun artmasına bağlı olarak şehirleşme ve yapılaşmanın artması ile eski kanalizasyon sistemleri yerine yeni ve daha büyük boyutta sistemler geliştirilmekte, bu büyük sistemlerin ise kontrol altında tutulup herhangi bir arıza veya tıkanma olayında gelişmiş sistemlerle anında müdahale edilmesi gerekmektedir. Gelişmiş ülkelerde yıllardır kullanılmakta olan TV Inspection sistemi ülkemizde son yıllarda kullanılmakta olup kısa zamanda yerine oturmuştur.

Bu sistemde kanalizasyon boruları içerisine gönderilen kameralı robot cihazlar arızaları noktasal olarak tespit edip online ve anlık olarak veri merkezine veya bağlı bulunduğu cihaza görüntülü olarak raporlama sunar. Bunun sonucunda arıza hızlı bir şekilde tespit edilmiş olup yerinde müdahale ile sorun kısa sürede çözülür.

Bizler de Erkan İş Kanalizasyon ve Tesisat olarak profesyonel ekibimizle bu sistemi kullanmakta olup, Malatya ve çevre illerde müşterilerimizin sorunlarını çözmeye çalışıyoruz. Sudan sebepler canınızı sıkmasın, size bir telefon kadar yakınız.

Erkan İş Kanalizasyon ve Tesisat
0533 764 29 30 & 0422 324 84 94

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Malatya Toki Yönetim dedi ki:

    Malatya Beydağı Toki konutlarının teslim aşamasında boru hatlarının yerini belirlemede ve bir çok arızanın giderilmesinde büyük emekleri olan Malatya Tesisat Erkan İş ‘e özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ederiz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Tesisat Sorunlarınız İçin Arayınız