0422 324 84 94 - 0533 764 29 30
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kanalizasyon Görüntüleme

265 kez görüntülendi
Kanalizasyon Görüntüleme

Kanalizasyon görüntüleme

Görüntüleme işlemlerinin genel amacı, kanalizasyon giderlerinde meydana gelmiş tıkanıklıkların tespiti ve gerekli müdahaleyi en kısa sürede en ucuz maliyetle yapmaktır. Dairelerde ve iş yerlerinde pis su giderleri dediğimiz kanalizasyon hatlarında bir çok nedenden dolayı tıkanıklık, su çekmeme, taşma ve alt kata sızdırma gibi durumlar meydana gelmektedir. Bu tür sorunların bir kısmını kendi çabalarınızla çözebileceğiniz gibi, büyük bir kısmı sizlerin altından kalkamayacağınız daha büyük sorunlara neden olabilir.

Kanalizasyon tıkanma durumlarında profesyonel hizmetler sunan yılların verdiği tecrübe ile siz değerli müşterilerimize elimizden geldiğince yardımcı olan firmamız Erkan Tesisat sizlerin bir telefonu ile hızlıca ilgili adrese gelip sorunu ekonomik ve daha büyük tıkanma sorunlarına meyil vermeden halletmektedir. Kanalizasyon tıkanıklıklarında basit açma yöntemlerinin yanı sıra profesyonel olarak görüntüleme sistemleri kullanılmaktadır. Görüntülemede ki amaç tıkanmaya sebep olan durumu ve tam olarak yeri açma işlemine başlamadan müşterimize rapor olarak görüntülü bir şekilde sunmaktır. Bu sayede müşterimiz durumun neden ve nasıl olduğu konusunda bilgilendirilmiş olmaktadır.

Kanalizasyon Görüntüleme Çalışmalarımız

Kanalizasyon borularının görüntülenmesinde bir çok teknolojik alet kullanılmakta ve Erkan Tesisat bu işlerin öncü firması olarak bölgede hizmet vermektedir.
Kanalizasyon borularının içerisini gösterebilen mikro kameralar sayesinde; lavabo, klozet, banyo, mutfak gider borularının içleri görüntülenerek tıkanıklık noktasal olarak tespit edilmektedir. Dış ortamlarda alıcı-verici sonda sistemi sayesinde büyük alanlardaki kanalizasyon ve diğer boru hatlarının yer ve yön tespiti yapılmaktadır.

Konutlarınız ve İş yerlerinizde tıkanma, su çekmeme, taşma, boru tespit ve görüntüleme sorunlarınız varsa bir telefon kadar yakınız. Profesyonel Ekiplerimiz 7/24 Hizmet Vermektedir. 0533 764 29 30 & 0422 324 84 94

 

Kanalizasyon Açma ve Görüntüleme Hizmeti ile Tıkanma ve Tesisat Problemlerinizi Çözüme Kavuşturuyoruz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Ahmet Koç dedi ki:

    Malatya Organize Sanayi bölgesinde bulunan tekstil fabrikamızın kanalizasyon temizleme ve hat tespiti çalışmalarını yapan, Erkan Tesisat ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ederiz. Fabrikamız çalışanlarını ve yönetim olarak bizi büyük bir sorundan kurtarmış oldular.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Tesisat Sorunlarınız İçin Arayınız