0422 324 84 94 - 0533 764 29 30
Sosyal Medya Hesaplarımız
1 kez görüntülendi
İstanbul Kanalizasyon

İstanbul ; Kanalizasyon açma, tıkanıklık giderme, kanal açma, logar açma, lavabo ve klozet tıkanması, su kaçak tespiti, su kaçağı bulma, petek ve ısıtma sistemi temizliği gibi konularda bir çok profesyonel firma İstanbul gibi metropol bir şehirde bir çok ilçede aktif olarak hizmet vermektedir. Zamanla bu firmaların adres ve telefon bilgileri paylaşılacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

 1. İstanbul ‘da bu işi hakkını veren, gerçekten web sitesi ve çalışmalarıyla kendini ispatlamış firma ;

  https://www.istanbultesisat.org/

  Kanalizasyon tıkanıklıklarının nasıl meydana geldiğini, apartman ve sitelerde bu tür sorunlara nasıl çözüm üretildiğini, su kaçak yöntemlerinin teknolojik olarak nasıl tespit edildiğini ve tesisatlarla ilgili bir çok konuda sorularınız cevabını bulabileceğiniz siteleri mevcuttur.

 2. Malatya Kanalizasyon dedi ki:

  İstanbulda daha pek çok firma vardır konu ile ilgili servis veren ; http://lavabotikanikliginasilacilir.com/ ve http://www.protesisatci.com ve http://www.tuvalettikanikligiacmafiyatlari.com gibi siteler mevcuttur.

 3. Logar Açma dedi ki:

  İstanbul logar açma alanında uzmanlaşmış kadrosu ve kaliteli hizmet güvencesi ile Altyapı tesisat logar bulma ve logar açma işlemlerini dedektörlü ciahzlar ile sunan firma. http://www.su-kacagi.gen.tr/logar-acma/

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Tesisat Sorunlarınız İçin Arayınız