0422 324 84 94 - 0533 764 29 30
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kameralı Cihaz ile Su Kaçağı Tespiti Malatya

3 kez görüntülendi
Kameralı Cihaz ile Su Kaçağı Tespiti Malatya

Kameralı Cihaz ile Su Kaçağı Tespiti Malatya

Öncellikle sorun kaynağını bulmamız için su kaçak tespit aletleri ile yerinde lokal olarak kontrol yapılmalıdır. Kontrol öncesi tespit için ücret alınmaktadır su kaçak tespit fiyatları 2023 yılında 850 TL ile 1200 TL arasında değişmektedir.

Malatya Su Kaçağı Tespiti Fiyatları erkaniş.com.tr’de!

8500 TL – 1200 TL

Malatya ‘da bir ilk su kaçağı tespiti termal kameralı cihazla bulma işlemi yapmaktayız hemen bizi 0533 764 29 30 telefon numarasından arayıp randevu talep edebilirsiniz. En uygun Malatya Su Kaçağı Tespiti fiyatları erkan iş Tesisat’ta seni bekliyor. Profesyonel ve güvenilir Su Kaçağı Tespiti hizmeti almak istersen talep oluşturabilir, gelen Su Kaçağı Tespit ekibimiz arızayı tespit edip tamir onarım yapmaktayız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM

 1. Malatya dedi ki:

  Çilesiz mahallesinde ki yeni dairemizin su kaçağını bulamayan 3 ayrı tesisatçıdan sonra, erkan iş kanalizasyon – malatya tesisat ile iletişim kurduk. 30 dk içerisinde dairemize gelerek su kaçağını buldular ve görüntülü bir şekilde bize sundular.
  Malatya Tesisat erkan iş ” e teşekkür ederiz.

 2. Ali mert dedi ki:

  Akcadağa kadar gelip eski su borularımızı ve tesisatımızı yenileyen malatya tesisata çok teşekkür ederim

 3. Akif pekcan dedi ki:

  Malatya da bu kadar pröfesyönel firma olduğunu bilmiyordum ellerindeki cihazlar sayesinde su kaçağı tespitini hata payı olmadan buldular fayansları kırmadan çıkarmaları benim için çok önemliydi aynı fayanstan bulamazdım cok cok teşekür ederim. Erkan iş tesisat

 4. mehmet dedi ki:

  gercekten bu cihazlar su kaçağının yerini tam olarak tespit ediyormu tespit işinin maliyeti nekadar birde su kaçağı tespit edildikten sonra tamir yapıyormusunuz

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Tesisat Sorunlarınız İçin Arayınız