0422 324 84 94 - 0533 764 29 30
Sosyal Medya Hesaplarımız

Elazığ Kameralı Su kaçağı Tespiti

1 kez görüntülendi
Elazığ Kameralı Su kaçağı Tespiti

Elazığ su kaçağı tespiti

Elazığ’a da servis sunan firmamız Su kaçağı noktasal tespit cihazlarıyla Elazığ ilimizde bir çok bölgesine hizmet sunulmuştur. Elazığ park 23 , Elazığ Adalet sarayı lojmanları,Elazığ öğrenci yurdu su kaçağı tespiti ve kanal görüntüleme, Elazığ Harput City su kaçağı noktasal tespit. Elazığ su kaçağı güler sitesi,su kaçağı noktasal tespit. Sektörün en iyi cihazlarına sahip olan firmamız doğu ve güneydoğu anadoluda bir çok ile hizmet sunmaktadır. izmir ve bursa’da şubelerimiz bulunmaktadır.

"<yoastmark

 

Su Kaçağı Bulma

Su kaçağı tespit işlemi profesyönel cihazlarla yapılmaktadır bu cihazlar işlerinde uzman ekip su kaçağını noktasal olarak tespit etmektedir, su kaçağının boyutu hiç fak etmez en düşük sızıntı dahil hata payı sıfıra yakın noktasal olarak bulunmaktadır.

Termal Kamera ile su kaçağı tespiti

Su kaçağı tespit yöntemleri arasında termal kamera (Infrared) kızıl ötesi  cihazlarla tespit işlemi yapılmaktadır. elimizdeki görüntüleme cihazı yer altındaki ısı farklarını kamera üzerinden dairenizin hiçbir yerini kırmadan yerin altındaki tesisat borularını görüntülemektedir bu sayede gereksiz hiçbir işlem yapılmamaktadır.

koridorda cekilmiş görüntü boru güzergahı tespiti

Su Kaçağı Bulma İşlemi Sonrası Tamir

Su kaçağı tespiti noktasal olarak bulunduktan sonra ustalarınız kaçak olan bölgeyi en az masrafla tamir işlemi yapmaktadır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Tesisat Sorunlarınız İçin Arayınız