0422 324 84 94 - 0533 764 29 30
Sosyal Medya Hesaplarımız
2 kez görüntülendi
Bursa Kanalizasyon Açma

Bursa Kanalizasyon Arıza

Bursa Kanalizasyon Arıza hakkında deneyimli güvenilir firmalar ve tesisat ustaları bu bölüme eklenecektir. Kanalizasyon açma, tıkanıklık giderme, noktasal su kaçak tespiti, görüntüleme sistemleri, termal kamera ile su kaçak bulma gibi yöntemleri kullanan profesyonel tesisat firmaları ve ustaları bu alanda bilgi ve tecrübeleri paylaşarak iletişim adreslerini yayınlayabilirler.

İletişim Bilgileri

Telefon ; 0 535 258 82 03

Adres : Tahtakale Mahallesi Küçük Tahıl Sokak No:2 Osmangazi/Bursa

 

Bursa Kanalizasyon Açma Arıza Tıkanıklık Temizleme Firması

Bursa ve çevresi uzun yıllara dayanan iş deneyimi uzman personeli son teknoloji ürünü makina ve araç gereç parkı ile her türlü tıkanıklık açma işlerinde uzman firmamız başta kanalizasyon foseptik kuyusu pis su gideri kanal açma lavabo tuvalet klozet banyo pimaş boru tıkanıklığı açma işlerinde 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

 Osmangazi Tıkalı Tuvalet Açma

Bursa ve çevresinde ikamet ediyor daire ev villa apartman işyeri ofis gibi mekanlarınızın kanalizasyon borularında su gider kanallarında lavabo tuvalet klozet mutfak pis su giderlerinde bir tıkanıklık meydana gelmesi durumunda  İzmir ve çevresinin en uzman tıkanıklık açma ustalarından oluşan ekibimiz arayabilirsiniz.

Bursa içerisindeki müşterilerimize verdiğimiz tıkanıklık açma fiyatları alanında müşteri memnuniyeti odaklı fiyat ve ücret politikası izleyen şirketimiz son teknoloji araçları sayesinde kırmadan dökmeden tıkanıklık yapan noktayı bulup arızayı gidermesinden dolayı müşteriler kırılan ve dökülen yerlerin tekrar fayans vs onarım temizlik işleri ile uğraşmadan sorunlarına çözüm bulmaktadırlar.

Bursa kanalizasyon tıkanıklığı açma firması arıza tıkanıklık temizleme foseptik kuyusu çukur bağlantısı lavabo tuvalet wc banyo klozet tıkanıklığı açma temizleme tamir servisi şirketi fiyatlar telefon numarası iletişim.

 

Bursa ve çevresinde verdiği kanalizasyon logar açma temizleme tıkanıklık açma hizmetlerinde ” müşteri memnuniyeti en ucuz fiyat kaliteli işçilik ” sloganı ile hizmet veren firmamız müşteri portföyünü her geçen gün zenginletmektedir.

Bursa merkez ve çevresinde tıkanıklık açma logar kanalizasyon açma temizleme işlerinde yapmış olduğumuz işlerin fotoğraflarını ve resimlerini görmek için tıklayınız.

Bursa Tuvalet Tıkanıklığı Açma

Bursa içi bina apartman konut villa ofis iş merkezi kanalizasyon tuvalet foseptik wc klozet banyo pis su giderleri tıkanıklık açma işlerinde çekilmiş olan video ve filmleri izlemek için tıklayınız.

Şohben Montajı – Klozet Montajı – Musluk Tamiri – Rezervuar Tamiri Uygun Fiyat.

Çalışma Saatlerimiz

  • Pazartesi7/24 Hizmet
  • Salı7/24 Hizmet
  • Çarşamba7/24 Hizmet
  • Perşembe7/24 Hizmet
  • Cuma7/24 Hizmet
  • Cumartesi7/24 Hizmet
  • Pazar7/24 Hizmet

Kırmadan Dökmeden Robotlu Tıkanıklık Açma Servisi – Klozet lavabo Mutfak AçmaBursa Su Kaçak Tespiti. Bursa Su Tesisat Ustası. Bursa Tıkanıklık Açma. Bursa  Kalorifer Tesisatçı. Bursa Su Tesisatçısı.  Bursa Tesisatçı.

Bursa Kanalizasyon Arıza ve Tesisat İşleri ;

Telefon ; 0 535 258 82 03

Adres : Tahtakale Mahallesi Küçük Tahıl Sokak No:2 Osmangazi/Bursa

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. Bursa yıldrım bim. dedi ki:

    Bursa kanalizasyon arızasına çok kısa bir sürede mudahale2 edip kanalizasyonu açan erkan iş ve ustalarına teşekkür.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Tesisat Sorunlarınız İçin Arayınız