0533 764 29 30
Sosyal Medya Hesaplarımız

Tıkalı Mutfak Açma

394 kez görüntülendi
Tıkalı Mutfak Açma

Malatya Mutfak gideri açma

Tıkalı Mutfak Açma, Evlerde, otel ve restoranlarda en sık kullanılan bölüm mutfaktır, dolayısıyla tıkanıklık sorunu en fazla mutfakta görülür. Boru tıkandığında lavabo kullanılamaz hale gelir ve işlerin aksamasına neden olur. Lavabolar tıkandığında akla gelen tıkanıklık açma teknikleri çoğu zaman başarılı bir işlem gibi gözükse de aslında geçici çözümlerden ibaret olduğunu unutmamak gerekir.

Mutfak giderinde meydana gelen zorlu tıkanmalar için kameralı cihazla lavabo tıkanıklığı açan firmamızdan hizmet alabilirsiniz.

Mutfak giderinin tıkanmasına neden olan birçok etken vardır ancak tıkanıklığın oluşmasındaki en büyük etken lavaboya dökülen yemek parçaları olmaktadır. Lavabo tıkanıklığının nedenlerine göz atalım.

Mutfak Lavabosu Neden Tıkanır?

 • Yemek kalıntılarının lavaboya dökülmesi,
 • Yemek yağlarının lavaboya dökülmesi,
 • Lavaboya dökülen zeytin çekirdeği,
 • Çay artığının lavaboya dökülmesi,
 • Şebeke suyunun kireçli ve sert kıvamda akması,
 • Şekerli ve boya katkılı içeceklerin lavaboya dökülmesi,
 • Boruların içine kaçan inşaat kalıntıları borularda su akışını engeller,

Not: Bina yapılırken, boruların yanlış bağlanması yani boruların tamamen düz ve eğimsiz bağlanması mutfak giderlerinde tıkanmalara yol açacaktır.

Mutfak Lavabosu Kimyasalla Açılır Mı?

Markası belli olmayan ucuz lavabo aç kimyasalları, mutfak borularının delinmesine sebep olabilir. Lavabo tıkanıklığı gidermek için yapılan amatör müdahaleler, mutfak giderlerinin geçici olarak açılmasına veya etrafa pis kokuların yayılmasına neden olur.

Mutfak lavabosunda lavabo açıcı kulanımı
Mutfak lavabosu lavabo açıcıyla açılır mı

Mutfak Tıkanıklığı Açma Yöntemleri

 • Lavaboya dökülen suyun yavaş gittiği durumlarda lavabo pompası kullanarak suya basınç sağlayabilir ve böylelikle boruda yapışan kalıntılar tahliye edilir.
 • Mutfak lavabosunda düzenli olarak süzgeç kullanmak faydalıdır çünkü yiyecek kalıntılarının, mutfak lavabosuna kaçmasını engelleyecektir.
 • Mutfak borularının doğru yerleştirildiğinden emin olmak, oldukça önemlidir. Sık aralıklar ile bağlanan T borular, lavaboların çok sık aralıklar ile tıkanmasına sebep olur.
 • Kızartmalardan kalan yağların ve aşırı yağlı suların, lavabolara dökülmemesi tavsiye edilir. Mecburi olarak dökülmesi gerektiğinde ise lavaboya hemen kaynar su dökmek, borulara yapışan yağların eriyip akmasını sağlayacaktır.
 • Marketlerde özel olarak satılan kaliteli lavabo açıcılardan, 1-2 ay ara ile alarak kullanmak faydalı olur. Böylece yemek kalıntılarının aşırı birikmeden temizlenmesi mümkündür.
 • Aşırı kireçli suyu olan bölgelerde, bina girişine kireç önleyici aparatlar yerleştirilmelidir. Böylece suların daha yumuşak bir hâl alması, evin su ile temas eden her bölgesinde, kireç oluşmasının engellenmesi mümkündür.
lavabo açma pompası kullanarak gider açma
klozet açma pompası kullanarak gider açma
sivri alet ile gider açma

Lavabo tıkanıklığını açamıyorsanız firmamızla iletişime geçin!
 Lavabo tıkanıklığını açmak için deneyebileceğiniz birçok yöntem bulunmaktadır. Tıkanan mutfak lavabolarını profesyonel olarak açan Tufan Tesisat yılların deneyimi ile ev ve iş yerlerinde yer alan tüm tıkalı boruları, son teknoloji aletler ile maksimum 30 dakika içerisinde açmaktadır. Lavabo tıkanıklığı açma işlemi sonrasında kameralı sistem sayesinde, borunun hangi bölümünde tıkanıklık olduğu ustalarımız tarafından size gösterilir.

Robotla tıkalı gider açtırmanın avantajları

 • Kırmadan gider açmayı sağlar
 • Pimaş boruya hiçbir şekilde zarar vermez,
 • Hızlı ve pratik olduğundan zamanın boşa gitmesini engeller,
 • Gider tamiri, fayans tamiri gibi işler için para vermenize gerek kalmaz,
 • Giderinizdeki tüm tıkanmaların tespit edilmesini ve olası durumlar için önlem alınmasını sağlar,

Malatya da Mutfak gideri açmada hizmet veren firmamızın ilk hedefi; bize güvenen müşterilerimizin işini kısa sürede çözüme ulaştırmak ve kolaylaştırmaktır. Firmamızı aradığınız takdirde, sizin uygun olduğunuz bir zaman içerisinde geliyor, ev veya iş yerinizi karıştırıp kirletmeden, sadece 30 dakika içinde tıkalı boruları açıyoruz.

Mutfak gideri açma giderine dökülen yağların bir Pimaş ek yerlerine yapışarak giderin yağlanmasına neden olmaktadır bu yağlanma suyun yavaş akmasına ve ileride tıkanmasına neden olmaktadır bu sorun ileriki zamanlarda Alt katın ızın tabanına sararmasına ve lekeler oluşturmaktadır bu sorun çoğu dairede yaşanmakta ve bilinçsizce kullanılan lavaboların bütçenize ve size büyük zararlar uğratarak başınıza artmakta Onun için bilinçli lavabo kullanımı olduğunda hiç bu sorunların yaşanmamasını neden olmaktadır. buradan bize ULAŞABİLİRSİNİZ

TIKALI MUTFAK GİDERİ AÇMA

Tıkalı mutfak gideri açma son zamanlarda ufak giderlerinin tıkanmasının insanlara büyük sorunlar yarattığı görülmektedir mutfak giderinde kullanılan pisliklerini yağların bir yerde birikmesi sonucu giderin tıkanmasına neden olmaktadır bunu çeşitli yollarla açmayı deneyin tüketicilerin bazen lavabo açıcılarla bazen de kendi imkânlarıyla kullandıkları telve yaylarla açmayı denemiş olmaktadır Kimisi başarınızı sonuç elde edip Kimisi de başarısız olmaktadır bu yöntemler geçici olmakla birlikte sorun ortadan kaldırmamaktadır en iyi yöntem firmamız yurt dışından getirdiği cihazlarla tıkalı olan pimaşı zahmetsiz bir şekilde açıp çini temizleyerek pimaşın İlk günkü halini almasına neden olmaktadır Bu nedenle pimaşın kolay Kulak tıkanmasına ve akıcı olarak kullanılmasına suyun yavaş gitmemesine ve koku yapmamasına olanak sağlamaktadır kullandığımız yöntem Mahalle tesisatçıların a farklı olarak hiçbiri kırıp dökmeden direk olaya müdahale edip Yarım saat içerisinde temiz bir şekilde bu sorunu ortadan kaldırmaktayız

MUTFAK-TIKANIKLIĞI-AÇMA- MALATYA

KIRMADAN MUTFAK GİDERİ AÇMA YOLLARI

Evde tıkalı mutfak gideri açma yolları sirke ile lavabo açma spiral tel ile lavabo açma asitle lavabo açma lavanta ile Tıkalı gider açma gibi pek çok yöntem bulunmaktadır Oysa ki bu yöntemler geçici olup sizi bu dertten kurtar Malatya’da birlikte sizi daha çok maliyete sokup bütçenize ve cebinize zarar vermekte Oysaki uzman bir tesisatçı dan yardım alıp bu sorunu ortadan kaldırmakla birlikte bu sorunu bir daha yaşamamak olana sağlamakta

mutfak gideri açma
mutfak tıkanıklığı açma
mutfak lavabo tıkanıklığı nasıl açılır
mutfak gider borusu nasıl açılır
mutfak gideri nasıl açılır
mutfak lavabo gideri
mutfak lavabosu nasıl açılır
tıkanan mutfak gideri nasıl açılır
mutfak gideri tıkandı
mutfak borusu tıkandı
mutfak lavabo gideri nasıl açılır
tıkanmış mutfak lavabosu nasıl açılır
tıkalı mutfak gideri nasıl açılır
mutfak lavabosu tıkandı
tıkalı mutfak lavabosu nasıl açılır
tıkanan mutfak borusu nasıl açılır
tıkanan mutfak lavabosu nasıl açılır
mutfak lavabo gideri tıkandı
mutfak lavabosu tıkandı ne yapmalıyım
mutfak borusu açma
tıkanık mutfak lavabosu nasıl açılır
mutfak lavabo tıkanıklığı açma
mutfak gideri
mutfak borusu nasıl açılır
mutfak lavabosu açma
mutfak gider açma
mutfak lavabosu tıkandı nasıl açılır
tıkalı mutfak gideri açma
tikanan mutfak
lavabosu nasil acilir
mutfak gideri tıkandı ne yapmalıyım

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Tesisat Sorunlarınız İçin Arayınız