0422 324 84 94 - 0533 764 29 30
Sosyal Medya Hesaplarımız
808 kez görüntülendi
Sıhhi Tesisat

SIHHİ TESİSAT

Malatya Sıhhi Tesisat. Malatya’nın en büyük tesisat firması sıhhi tesisat konusunda aradığınız herşey bu sitede. En iyi kadro uygun fiyat uzman ekibi ile  sucu numaralarından tıkanıklık açma, tuvalet açma kanalizasyon, su kaçağı tespiti, petek temizleme ile ilgili olarak firmamız ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz. Sıhhi Tesisat işlerinde Tamirat, veya onarımlarda geliştirilmiş ekipmanlarla profesyonel çözümler üreterek tamiratları kırık borular, tesisat patlaklarını ve sızdırmalarını geniş bir özenle ve detaylı bir çalışmalar sonucu sorunlarınızı sıhhi tesisatçı uzman ekibimizle hizmet sunmaktayız.

Malatya Su Tesisatçısı

Malatya tesisat olarak en iyi fiyat garantisi kırmadan cihazlarla su tesisatı arıza tespiti ,musluk tamiri,vana değişimi ,batarya montajı ,lavabo veya klozet montajı ,tuvalet sifonu değişimi ,lavabo sifonu değişimi ,rutubetlenme ve nem tespiti ,çamaşır ve bulaşık makine montajları hizmetleri vermekteyiz.

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık açma ve temizleme işlerinde arızalı bölgenin ne gibi sebeplerden sorun oluştuğunu ve ne gibi bir cisim yüzünden tıkandığı Görüntüleme  ve yer tespit cihazları ile tespit edildikten sonra uzman ekip ve ekipmanlarla en kısa sürede kameralı robot cihazlarla sorunları profesyonel bir çalışmalar sonucu gider açma veya tıkalı boru açma hizmeti sunmaktayız.

Profesyonel Bir Hizmet Almak İster Misiniz?

Öncelikle gider açma çalışması eski yöntemlerle yapılmamaktadır. Lavabo tıkanıklığı açma çalışması kameralı görüntüleme cihazı ve robot cihazlarla yapılan bir çalışmadır.
Tıkanıklık açma çalışmasına başlanmadan önce kameralı görüntüleme cihazı ile gider tıkanıklığının sebebi tespit edilir. Lavabo tıkanıklığının sebebi tespit edildikten sonra lavabo tıkanıklığı açma çalışmasına başlanır. Üstün körü bir çalışma söz konusu olmadığı için lavabo tıkanıklığının açılmaması söz konusu değildir.

Malatya tıkanıklık açma

Kanalizasyon Açma

binalarda kanalizasyon tıkanıklığı en çok rastlanan arızalardan biridir bunun sebepleri kanalizasyona atılan cisimlerin tıkama yapmasıdır.Başlıca sebebi boruların meyilsiz döşenmesi buna en büyük etkendir.bide üstelik boru yağlanmaları atılan cisimleri tutmaktadır.Çözüm ise firmamıza ulaşarak bizden profesyonel destek alabilirsiniz.

Kırmadan Gider Borusu Açılır Mı?

Bina yeni yapılmışsa ve daireyi ilk kullanan siz olduğunuz için, lavabodan yavaş giden suyun sebebi atıklar değildir. Normal kullanılan dairelerde, lavabodan su yavaş gidiyorsa kullanıcıların lavaboya attığı atıklar yüzünden bu tür tıkanıklık sorunu yaşanır.

Tuvalet Açma

Tuvalet tıkanıklığı nasıl açılır? En iyi fiyat garantisi sorunsuz bir işlem için Malatya tesisat her zaman yanınızdadır.Bizle irtibata geçip hizmet alabilirsiniz.Lavabo tıkanıklık açma ,banyo giderlerinin tıkanması ,mutfak boru giderlerinin yağlanması bu gibi sorunlara mobil araç servislerimizle her semte hizmet sunmaktayız.

Tıkanan Tuvalet Nasıl Açılır?

robot cihaz ve kameralı cihazlarımız ile pis su tesisatınızdaki tıkanıklıkları kırmadan kısa sürede açıyoruz, Bina logarında da tıkanıklık oluşmuş olabilir, uzman ekibimiz geldiklerinde sorunu sizlere raporlayarak çözmektedirler, İstanbul sarıyer ilçesine servisimiz bulunmaktadır. Bizleri arayarak servis talep edebilirsiniz.

malatya su tesisatçıları

Petek Temizleme

Günümüzde petek temizleme işlerinde profesyonel kimyasal ilaçlarla gerek mobil borularda .tabandan ısıtma sistemlerde,yada sıva üstü tesisatlı petek hatlarındaki ve peteklerde yoğun olarak oluşan tortulaşma,kireçleme veya ziftlenme gibi sorunlar yüzünden ısınmada,yakıtta ,sıkıntılar yaşanıyorsa Malatya tesisat ve profesyonel hizmetlerden destek alarak Tesisatta ve peteklerdeki tortuları ve kireçlenmeleri ısınmanıza engel olan ve daha birçok sebepleri kimyasal ilaçlarla temizleyip sorunlarınızı ortadan kaldırmak için  hizmet sunmaktayız

Su Kaçağı Tespiti

Malatya’da kırmadan dökmeden su kaçağını noktasal olarak tespit ediyoruz. termal kamera sistemi ile su tesisat borularını görerek arıza tespiti yopıyoruz. evinizin hiç bir yerine gereksiz mudahale yapilmadan su kaçağı tespiti yapilmaktadır sorunlarınız için bizi arıyabilirsiniz.

Tıkanan Lavabo Nasıl Açılır?

Malatya Sıhhi Tesisat Lavabo tıkanıklığı açma için kullanılan lavabo açıcı kimyasallar son derece zararlıdır. Sizde zararlı olduğunu fark ettiğiniz için farklı yöntem aramaktasınız. Tıkalı lavabo gideri nasıl açılır? Sorunuzun cevabına gelirsek eğer; evde uygulayacağınız gider açma çalışmaları ne yazık ki kesin sonuç vermeyecektir. Kullanacağınız yöntemlerden biri olan tel ile gider açma yöntemi, bizim robot cihazla gider açma yöntemine benzemektedir ancak, telin boyu kısa kalır. Çok uzun bir tel bulsanız bile teli itelemek için insan gücü yetersiz kalır. Lavabo tıkanıklığı nasıl açılır? Sorusunun cevapları arasında en etkili yöntem, kuşkusuz robotla gider açma yöntemidir. Firmamız ile iletişime geçerseniz ekiplerimiz en kısa sürede gelip çalışmalara başlayacaklardır.

Robot Cihazlarla Boru Açma Hizmeti

Lavabodan suyun yavaş gitmesinin ikinci sebebi, sizin de tahmin ettiğiniz gibi bina inşaat halindeyken borunun içine bir şeylerin girmiş olma ihtimali vardır. Borunun içine harç veya alçı gibi şeyler girmişse boruya yapışmıştır. Evde gider açma çalışması yapsanız bile harç ya da alçıyı borudan sökemezsiniz. Firmamız ile iletişime geçerseniz ekiplerimiz özel cihazlar ile lavabo tıkanıklığı açma çalışmasını en kısa sürede yapacaklardır.

Malatya Sıhhi Tesisat

Ancak sizin dairenizdeki lavabo tıkanıklığı iki sebepten kaynaklanıyor olabilir. Bunlardan birincisi; lavabo borusunun eğiminde sorun olabilir. Gider borularında eğim sorunu tıkanıklık sebebidir. Tesisat borularını döşeyen usta, hassas terazi ile boruların eğimini ayarlaması gerekir. Ancak bazı tesisat ustaları gözlerine güvenir ve gider borularını döşerken terazi yerine gözleri ile tahmini olarak eğim verir. Bu durum da ilk başlarda lavabodan suyun yavaş gitmesine ilerleyen zamanlarda da lavabodan su gitmiyor sorununa sebep olur.
Bu tür sorunlarda normal tıkanıklık açma çalışması yapılamaz. Çünkü normal lavabo tıkanıklığı açma çalışmalarında borunun içinde bulunan yabancı bir cismi çıkarma çalışması yapılır. Bu tür bir sorunda evde gider açma çalışması yaparsanız bile sorununuz çözülmeyecektir. Firmamızı arayarak servis kaydı oluşturursanız ekiplerimiz en kısa sürede adresinize gelerek sorunu kalıcı olarak çözeceklerdir.

Gider Boruları Neden Tıkanır?

Çocuklar oyuncakları yıkadıktan sonra, lavaboya kaçan parçalar büyük ihtimal gider borusun dirsek kısmında birikmiştir ve lavabodan su yavaş gidiyor olmasına sebep oluyordur.
O tür ufak parçalar genelde lavabo altındaki sifonda birikir. Ancak siz sifonu söktüğünüz için bu ihtimal elenmiş oluyor.
Mahallenizdeki tesisatçının lavabo tıkanıklığı açmak için kullanacağı yöntemleri sizde kullanabilirsiniz. Mahalle tesisatçısının lavabo açmak için kullanacağı en etkili yöntem tel kullanmak olacaktır. Ancak telin boyunun yettiği kadar müdahale ede bilir.Firmamızdan servis talep ederseniz ekiplerimiz önce kameralı görüntüleme cihazı ile borunun içini inceler sonra robot cihaz ile tıkalı lavabo açma çalışması gerçekleştirirler.

Malatya  Sucu Numaraları

Malatya su tesisatçı ekibimizle irtibata geçmek için bir telefon etmeniz yeterlidir.4 servis aracımızla günü her saati hizmet sunmaktadır size bir telefon kadar yakınız.Telefon numaralarımız:0422 324 8494 , 0533 764 2930 ,0532 132 2260 Malatya Sıhhi Tesisat

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?

Tesisat Sorunlarınız İçin Arayınız