0533 764 29 30
Sosyal Medya Hesaplarımız

malatya kanalizasyon işleri

Anasayfa » malatya kanalizasyon işleri

 

Kanalizasyon tıkanıklığı yaşanan bölge için firmamız görüntüleme cihazları ile tıkanan bölgenin kontrolü sağlayarak olası tıkanıklığa sebep olan nesneleri görüntüler ve tıkanan nesnelerin kütlesine göre gider açma cihazı kullanarak tıkanıklığı açmaktadır. Kanalizasyon tıkanıklığı açan firmamız asla borulara, tesisata zarar vermez. Tıkalı olan her türlü gideri açan ekipmanımız ile hizmetinizdeyiz.

Kanalizasyonlar Neden Tıkanır ?

Bina da kullanılan tuvaletlere erimeyen cisimlerin atılması kanalizasyonları tıkar
Lavabolara dökülen yağlı yemek artıkları pis su giderlerini borularını ve kanalizasyonu tıkar
Sanayi olan bölgelerde, pis su giderlerine atılan kumaş bez parçaları, poşet ve hacimli kimyasal atıklar kanalizasyonu tıkamaktadır.

 Kanalizasyon Kanalizasyonu Nasıl Açar ?

Tıkanıklık açma cihazlarımız asla tıkanan borulara zarar vermemektedir. Kanalizasyon tıkanıklığını açtığımız gibi tuvalet, lavabo, pimaş borularında meydana gelmiş beton harç gibi kalıtsal bir tıkanıklık söz konusu olduğun dada görüntülü cihazlarımız sayesinde tıkalı olan bölgenin dilerseniz sizlere kamera kaydı yaparak da sunabiliriz.

Kullandığımız robot cihazlar sayesinde kırmadan kanalizasyon borularında ki tıkanıklığı kısa sürede açıyoruz, tıkalı olan kanallarda yaşanan her türlü sorunu uzman ekibimiz sizlere rapor olarak sunmaktadır. Merkezi Malatyada da olan firmamız, Ankara, İzmir ve Bursa da şubeleri bulunan lider tesisat firması olarak siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Malatya Kanalizasyon Açma, Malatya tıkalı Kanalizasyon Açma, Malatya tıkanık Kanalizasyon Açma, Kanalizasyonlar Neden Tıkanır, Kanalizasyon tıkanıklığı nasıl açılır

Tesisat Sorunlarınız İçin Arayınız